نمایش اطلاعات سایت ۵۵ آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار ۵۵ آنلاین صفحه  ۱ | ۳۰ نتیجه (۰٫۰۱۴ ثانیه)
اجتماعی ۲۵ روز پیش
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حل مشکلات معلمان و بازنشستگان آموزش و پرورش گفت: سبک کردن بار وزارت آموزش و پرورش، انتقال برخی کارها به مردم و استفاده از فناوری برای تحقق عدالت آموزشی از جمله اقداماتی است که می توان با انجام آنها، مشکلات آموزش و پرورش را کاهش داد.
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز ، در ساعت ۲۴ آخرین روز هر ماه سهمیه سوخت خودروها در کارت سوخت آنها شارژ شده و خودرو های شخصی تا شش ماه فرصت دارند از سهمیه بنزین ۱۵۰۰ تومانی خود استفاده کنند.همچنین سهمیه سوخت خودروهای عمومی در پایان هر ماه صفر شده و به ماه بعد منتقل نمی ...
سیاسی ۲۱ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سید اسماعیل موسوی درباره آخرین آمادگی های این ستاد برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بعد از طی مراحل مختلف انتخابات از چند ماه گذشته، اکنون در آستانه برگزاری انتخابات هستیم.
سیاسی ۲۲ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور پس از بازدید از ستاد انتخابات کشور در مورد انتخابات دوم اسفند، گفت: حدود ۱۵۰ متخصص در ستاد انتخابات کشور بیش از ۵۵ هزار شعبه اخذ رای در ۲۰۸ حوزه انتخابیه را رصد می کنند.
سیاسی ۳ روز پیش
چنانچه ایران در لیست سیاه قرار گیرد؛ از این پس مبادلات پولی و تجاری اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی، تحت تاثیر قرار گرفته و بانک ها و موسسات مالی ایران به عنوان نهادهای مالی پر ریسک در لیست سیاه جهانی قرار خواهند گرفت.
اقتصادی ۴ روز پیش
به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز ، یک مسئله مهم این است که عدم همکاری با کشورهای موجود در لیست سیاه به یک الزام برای اعضا تبدیل می شود؛ موضوعی که یوسف کاووسی، کارشناس مسائل بانکی به آن اشاره کرد.وی گفت: وقتی کشوری در این لیست قرار گیرد، برای همه اعضا خط قرمزهایی در رابطه با ایجاد ...
۰۰:۱۳
فناوری اطلاعات ۴ روز پیش
گوشی 5G ویوو آیکو ۳ (iQOO 3) که در آستانه رونمایی قرار دارد؛ با کسب امتیازی نزدیک به ۶۰۰ هزار در بنچمارک AnTuTu رکورد تازه ای را به نام خود ثبت کرد. اخیرا با ظاهر شدن این گوشی هوشمند در گیک بنچ، برخی از مشخصات کلیدی آن آشکار شده بود.
اقتصادی ۵ روز پیش
آمار صدور کدهای بورسی در سال جاری حاکی از آن است که تعداد این کدها از فروردین تا بهمن از ۵۵ هزار به ۶۸ هزار کد افزایش یافته که تعداد کدها به ۱۱ میلیون و ۳۳۸ هزار رسیده است؛ اتفاقی که دبیرکل کانون کارگزاران بورس در مورد آن ابراز نگرانی کرده و بر این باور است که این اتفاق ...
اجتماعی ۵ روز پیش
به گزارش قدس آنلاین به نقل از موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، ساعت ۱۶:۰۰:۴۶ امروز زلزله ای به بزرگی ۵.۸ ریشتر لافت در شهرستان قشم را لرزاند. این زلزله در عمق ۱۳ کیلومتری زمین و در مرز خلیج فارس و هرمزگان و مختصات جغرافیایی (۲۶.۹۳شمالی و ۵۵.۸۸ شرقی) رخ داده است.
اجتماعی ۵ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین از مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، گزارش مقدماتی این زمین لرزه به شرح زیر است: بزرگی: ۵.۸ محل وقوع: مرز خلیج فارس، جزیره قشم و هرمزگان - حوالی لافت (استان هرمزگان) تاریخ و زمان وقوع به وقت محلی: ۱۳۹۸.۱۱.۲۷ ۱۶:۰۰:۴۶ طول جغرافیایی: ۵۵.۸۸ ...
سیاسی ۵ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، متن اطلاعیه شماره ۷ شورای نگهبان به شرح زیر است: «به اطلاع نامزدهای محترم انتخابات می رساند: در راستای اجرای ماده ۵۵ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تبصره ماده ۶۹ آیین نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس ...
سیاسی ۶ روز پیش
رئیس فراکسیون امید تهران گفت: جمعه آینده یکی از رویدادهای مهم سال جاری رقم خواهد خورد که مردم وفاداری خود را به انقلاب نشان می دهند و بار دیگر سمت و سوی نظام را صندوق های رای مشخص خواهد کرد.
بین الملل ۷ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین از مهر، مجلس سنای آمریکا روز سه شنبه به واسطه قانون اختیارات جنگی مصوب سال ۱۹۷۳ قطعنامه ای را به تصویب رساند که اختیارات قانونی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور این کشور را برای راه اندازی یکجانبه جنگ علیه ایران محدود می کند.
اقتصادی ۸ روز پیش
برای تحلیل وضعیت بازار مسکن و ارزیابی از آینده احتمالی آن، باید تمام عوامل موجود در اقتصاد ایران را تحلیل کرد زیرا مسکن نیز مانند دیگر حوزه ها، از شرایط کلان اقتصادی تاثیر می پذیرد.
اجتماعی ۷ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، سیف الله ابوترابی سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به آخرین وضعیت تحویل کارت ملی هوشمند اظهار کرد: طبق آخرین آمار های به دست آمده، تا کنون ۵۵ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر نسبت به تکمیل ثبت نام کارت ملی هوشمند خود اقدام کردند.