نمایش اطلاعات سایت ۵۵ آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار ۵۵ آنلاین صفحه  ۱ | ۵۷ نتیجه (۴٫۸۹۱ ثانیه)
اقتصادی ۲۶ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین از فارس، در معاملات بازار تهران قیمت سکه افزایش و بهای ارز کاهش یافت. با کاهش ۵۵ تومانی بهای دلار، قیمت این ارز به کمترین میزان در چند ماه گذشته رسید. طلا و ارز قیمت میزان تغییر قیمت سکه طرح جدید ۳،۹۰۹،۰۰۰ تومان ۵۸،۰۰۰+ تومان سکه طرح قدیم ۳،۸۱۵،۰۰۰ ...
اقتصادی ۱۲ ساعت پیش
به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، شب گذشته دومین مرحله واریز یارانه حمایت به حساب سرپرستان ۲۰ میلیون خانوار صورت گرفت. به این ترتیب تا کنون حدود ۴۰ میلیون ایرانی از حمایت معیشتی برخوردار شده اند.
اقتصادی ۶ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین از فارس، محمد باقر نوبخت پس از اعلام قیمت های جدید بنزین، اظهارداشت: همانطور که در سال های اخیر با افزایش مصرف بنزین کارشناسان اظهار می کردند که در صورتی که سهمیه بندی شود و اصلاح قیمتی صورت نگیرد، مصرف بنزین کاهش خواهد یافت، اما با توجه به اینکه دولت ...
اقتصادی ۶ روز پیش
به گزارش قدس آنلاین ، محمدباقر نوبخت درباره اطلاعیه شرکت پخش فراورده های نفتی درخصوص اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و اصلاح قیمت بنزین گفت: این طرح در راستای مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه اجرا می شود.
اقتصادی ۲ روز پیش
از روز ۲۵ آبانماه تا کنون اینترنت در سراسر کشور قطع شده و تنها بازدید از سایت هایی ممکن است که سرور آن ها در ایران باشند. با این حال همین اینترنت که به نام «اینترنت ملی» مشهور شده، مشکلات بسیاری داشته است.
اجتماعی ۱ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین از شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ، میانگین کیفیت هوای پایتخت هم اکنون با شاخص ۵۵ در شرایط سالم قرار دارد. کیفیت ۲۴ گذشته هوای پایتخت نیز با میانگین ۸۹ در شرایط سالم قرار داشت.
اقتصادی ۲ روز پیش
گروه فناوری: سایت رویداد ۲۴ نوشت: قطعی اینترنت در ایران همچنان متولی مشخصی ندارد. منابع آگاه بی نام در گفت وگو با برخی رسانه ها از دستور شورای امنیت کشور برای قطع اینترنت خبر داده اند. این منابع آگاه گفته اند قطعی اینترنت جهانی ارتباطی با وزارت ارتباطات ندارد و تصمیم شورای ...
اقتصادی ۱ روز پیش
دولت در قالب طرح حمایت معیشتی خانوار، امشب (۲۹ آبان) طی دومین مرحله برای تعدادی دیگر از سرپرستان خانوار که ۲۰ میلیون نفر را شامل می شوند، کمک نقدی واریز خواهد کرد.
اجتماعی ۹ روز پیش
حمیدرضا سروری اگرچه پارسیان هندوستان در چندین شهر دارای آتشکده هستند ولی آتشکده ایرانشاه برای آنان جنبه نمادین دارد و بسیار مهم است. در واقع مهمترین و سپندینه ترین آتشکده پارسیان هندوستان آتشکده ایرانشاه است و در اودوادا(Udvada) جای دارد.
اجتماعی ۵ روز پیش
پریسا امیدی کارشناس علوم سیاسی در جریان محاکمات،یکی از متداول ترین مجازات های در نظر گرفته شده،فرستادن مجرمان به زندان است که بر حسب نوع و شدت جرم مرتکب شده زمان حضور در زندان متفاوت میشود.
اجتماعی ۵ روز پیش
اخیرا در فضای مجازی و در فضای رسانه، همایش ها و برنامه هایی در راستای چگونگی مدیریت خانواده چند همسری و به نوعی ستایش این امر منتشر شده است. این برنامه ها به نوعی القا کننده این امر است که چند همسری یک تکنیک و یک عملی است که باید ترویج پیدا کند و مردان و زنان با این مسئله ...
عمومی ۵ روز پیش
اگر شما هم یکی از مشترکین میلیونی اپراتور محبوب همراه اول هستید، می توانید به سادگی تمامی کارهای اینترنتی خود را با شماره گیری تنها یک کد دستوری تجمیعی انجام دهید؛ این کد شما را از آسان ترین و سریع ترین راه ممکن به خدمات اینترنتی که مورد نیازتان است متصل می کند.
اجتماعی ۶ روز پیش
نکته اتکای ما در این بحث، وجود مقبره ملکشاه سلجوقی و خواجه نظام الملک توسی در اصفهان است که ظاهرا در حالت نیمه تعطیل است. اما این دو مقبره چه ارتباطی با ترکیه دارند؟
فناوری اطلاعات ۷ روز پیش
از هوآوی به عنوان نماد رقابت فناورانه میان چین و آمریکا یاد می شود. این کمپانی موفق شده با پشت سر گذاشتن رقبای آمریکایی خود، بیشترین تعداد پتنت را در سال ۲۰۱۸ ثبت کند. هوآوی با ثبت ۵۴۰۵ پتنت بین المللی رتبه نخست را در این زمینه به خود اختصاص داده است.
فناوری اطلاعات ۷ روز پیش
آیا استفاده از فضای مجازی و اینترنت نیاز به فرهنگ سازی دارد؟ آیا فضای مجازی فرهنگ جدید و خاص خود را ایجاد کرده؟ ویژگی های این فرهنگ چیست؟ برخی ها معتقدند که فضای مجازی محل ایجاد فرهنگ کاملا جدیدی است جامعه شناسی معتقد است فرهنگ مجازی بیانگر پیدایش یک فرهنگ متفاوت جهانی و جدید ...

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد