نمایش اطلاعات سایت قدس
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار قدس آنلاین صفحه  ۱ | ۲۸۱ نتیجه (۳٫۵۹۳ ثانیه)
اقتصادی ۱ ساعت پیش
علی ربیعی گفت: امروز در جلسه دولت شواهد اطلاعاتی ارائه شد که نشان می دهد این افرادی بعد از برنامه ریزی و ممانعت از تغییر شیفت در تاسیسات نفتی عسلویه به لوله های نفتی دینامین بسته و قصد منفجر کردن این تاسیسات را داشتند.
سیاسی ۲ ساعت پیش
قدس آنلاین : برخی منابع رسمی مدعی شد سرکرده گروهک منافقین (مریم رجوی) به دلیل حمله ناشی از فشار عصبی پایان ناآرامی های ۴۸ ساعته در کشور، به بیمارستان منتقل شده است. منبع: مشرق نیوز
اقتصادی ۲ ساعت پیش
وزیر صمت با تاکید بر اینکه تمرکز ما بر کنترل قیمت کالاهای اساسی است که بسیار هم مهم است، به خبرنگار قدس آنلاین گفت: تشدید بازرسی های ما با این رویکرد بوده که اجازه ندهیم تورم انتزاعی و روانی در اثر افزایش قیمت بنزین صورت نگیرد.
اجتماعی ۳ ساعت پیش
تعدادی از لیدرهایی که در هدایت و خرابکاری اشرار در استان البرز نقش موثری داشته اند، تابعیت آلمانی، ترکیه ای و افغانستانی دارند و تجهیزات ویژه خرابکاری از آن ها کشف و ضبط شده است.
سیاسی ۴ ساعت پیش
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به این که مشکلات حل شده و تقریبا فروکش کرده و عناصر اصلی دستگیر شدند و همچنین مردم برای تامین امنیت شان به میدان آمدند ان شاءالله مجددا اینترنت تا چند روز آینده وصل خواهد شد.
۰۲:۰۶
عمومی ۱ ساعت پیش
فرهنگی و هنری ۳۸ دقیقه پیش
بازیگر سریال «آرایشگاه زیبا» با تاکید بر اینکه متاسفانه کم و کاستی ها در حوزه کار کودک زیاد است، گفت: شروع کار نمایش و در دل آن قصه توسط من و همکارانم از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شکل گرفت اما با این وجود سال هاست نتوانستم در زمینه کودک کار کنم.
سیاسی ۱ ساعت پیش
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه برخی در حوادث اخیر فریب خوردند و جرم آنها کمتر است گفت: اما کسانی که سازمان یافته در اغتشاش ها حضور یافته و خسارت وارد کردند، حتما نباید به راحتی از آنها گذشت چون حق مردم است.
بین الملل ۱ ساعت پیش
به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین ، رسانه های پاکستان خبر دادند که هواپیمای نظامی آمریکایی اندکی پس از تلاش برای ورود به حریم هوایی پاکستان مجبور شد به سمت مسقط بازگردد. سازمان هواپیمایی کشوری پاکستان روز چهارشنبه تلاش جت آمریکایی برای ورود به حریم هوایی آن را ناکام گذاشت.
بین الملل ۱ ساعت پیش
مهره تعیین کننده در تشکیل کابینه رژیم صهیونیستی گفت، با هیچکدام از احزاب راست گرا یا چپ گرا ائتلاف نمی کند تا احتمال برگزاری سومین انتخابات رژیم در یک سال، قوت بگیرد.
سیاسی ۲ ساعت پیش
قدس آنلاین : حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در واکنش به اعلام وصول طرح استیضاح محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی در مجلس، با اشاره به وظایف نمایندگان مجلس مبنی بر نظارت، سوال، استیضاح و تحقیق و تفحص، گفت: این موارد همواره مورد تاکید رئیس جمهور است اما اینکه کی و چگونه ...
اجتماعی ۲ ساعت پیش
وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: تا سقف ۱۲۰ لیتر ماهانه برای سرویس های مدارس در نظر گرفته شده است و متناسب با پیمایش و پس از ثبت در سامانه به صورت ریالی بهای آن را را به رانندگان پرداخت می شود.
ورزشی ۲ ساعت پیش
قدس آنلاین : مسعود سلطانی فر در پاسخ به این سوال که مساله حق پخش فوتبال بین فدراسیون فوتبال با صدا و سیما حل شده است یا خیر؟، گفت: رسانه ملی باید به قانون برنامه ششم توسعه در اجرای پرداخت حق پخش تمکین کند.
اقتصادی ۳ ساعت پیش
قدس آنلاین : رضا اردکانیان وزیر نیرو دیروز در حاشیه جلسه هیئت دولت اعلام کرد به عنوان مسئول کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی با روسیه، فردا با هیاتی از دستگاه های مختلف برای عملیاتی کردن دریافت وام ۵ میلیارد دلاری دولتی این کشور به ایران عازم مسکو خواهد شد وزیر نیرو افزود: ...
عمومی ۲ ساعت پیش
مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استان خراسان رضوی گفت: ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم از تاریخ ۱۰آذرماه آغاز خواهد شد و افراد از طریق یک برنامه نرم افزاری موبایلی که به زودی توسط وزارت کشور رونمایی از آن صورت خواهد گرفت می توانند پیش ثبت نام اولیه را انجام دهند.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد