نمایش اطلاعات سایت قدس
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار قدس آنلاین صفحه  ۱ | ۲۱۱ نتیجه (۰٫۰۴۲ ثانیه)
اقتصادی ۲۸ دقیقه پیش
کمیسیون تلفیق مجلس در آخرین تصمیم های بودجه ای خود، مصوب کرده است که دلار ۴هزارو۲۰۰تومانی کالاهای اساسی را حذف و منابع حاصل از حذف آن را بین ۷۸میلیون نفر یارانه بگیر از نیازمند تا پردرآمد تقسیم کند، ارزی که تاکنون به گفته عمده کارشناسان یک رانت ارزی بوده است.
سیاسی ۲۰ دقیقه پیش
سفر هیئت بلندپایه طالبان به ایران به ریاست «ملاعبدالغنی برادر» را می ‎توان از دو بعد متفاوت قابل بررسی و حائز اهمیت دانست؛ نخست ماهیت و نفس حضور طالبان در تهران، به ویژه با درنظرگرفتن این نکته مهم که این سفر با دعوت رسمی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران انجام گرفته است.
اقتصادی ۱۰ دقیقه پیش
۶ کوهنورد نیشابوری ۲۹روز درگیر پیمایش زمستانه خط الراس علم کوه تا دماوند بودند که آن را تقدیم کرده اند به محمد نوری از کوهنوردان بنام کشورمان. برنامه فوق العاده سخت و سنگین این ۶ کوهنورد دست و پنجه نرم کردن با کوه، برف، باد شدید، سرمای زیر ۳۰ درجه و کوله هایی سنگین بود که باید ...
سیاسی ۵۲ دقیقه پیش
۵۰ روز دیگر دهه ۹۰ شمسی به پایان می رسد؛ دهه ای که تحولات قضایی آن از سال ۹۱ با آغاز فرایند دادگاه مهدی هاشمی فرزند مرحوم هاشمی رفسنجانی خبرساز شد و در روزهای اخیر به حکم محکومیت مهدی جهانگیری برادر معاون اول رئیس جمهور رسید.
بین الملل ۱ ساعت پیش
نامزد تصدی سمت نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد گفت که دولت جدید این کشور تمامی تلاش خود را برای حصول اطمینان از عدم دستیابی ایران به سلاح هسته ای به کار خواهد گرفت.
اقتصادی ۵۶ دقیقه پیش
هدف از این نوشتار نقد شیوه تحلیل و چارچوب سیاست گذاری یارانه انرژی در ایران است. مقصود از سیاست گذاری، فرایندی است که در آن شخص در یک موقعیت تصمیم گیری ابتدا به شناسایی بدیل های مختلف از موضوع می پردازد و بعد به انتخاب بهترین گزینه مبادرت می ورزد.
سیاسی ۱ ساعت پیش
مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت: انتظار آن بود که آقای توکلی به اشتباه خود اذعان نموده و به خاطر آزردگی خاطری که برای خانواده و شاگردان حضرت آیت الله مصباح و توده های عظیم دوستداران ایشان پدید آورده بودند، صمیمانه و خاضعانه عذرخواهی کنند. این انتظار اما، برآورده نشد.
بین الملل ۱ ساعت پیش
قدس آنلاین : «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه جدید آمریکا در نخستین نشست خبری خود بعد از تصدی این سمت گفت که در صورت بازگشت ایران به تعهدات برجامی خود، آمریکا نیز به این توافق باز خواهد گشت. بلینکن با اشاره به مواضع «جو بایدن» رئیس جمهوری آمریکا در خصوص بازگشت به توافق هسته ای با ایران، ...
اقتصادی ۱ ساعت پیش
کارشناس اقتصاد مسکن گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی و ذخایر بانکی نمی توان انتظار داشت که بخش اعظم قیمت مسکن را بانک به صورت وام اعطا کند ضمن اینکه وقتی وام از حدی بالاتر برود به دلیل حقوق های پایین و تورم موجود مردم نمی توانند قسط بدهند بنابراین اینجا با دو محدودیت طرف ...
بین الملل ۱۵ دقیقه پیش
قدس آنلاین : زلمای خلیل زاد فرستاده ویژه آمریکا در امور افغانستان که توسط دونالد ترامپ منصوب شده بود، تحت دولت جو بایدن در سمت خود باقی خواهد ماند، اگرچه بایدن روز چهارشنبه بار دیگر تاکید کرد که قصد دارد توافق تاریخی را که تقریبا یک سال پیش با طالبان منعقد کرده است، بررسی ...
سیاسی ۱ ساعت پیش
سخنگوی هیات نمایندگی ایران در سازمان ملل در پاسخ به اولین اظهارات وزیر خارجه جدید آمریکا تصریح کرد که ایالات متحده و نه ایران تعهداتش ذیل برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ را نقض کرده است.
بین الملل ۱ ساعت پیش
مشاور رئیس جمهوری در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا مبنی بر اینکه اگر ایران به تعهدات خود ذیل توافقنامه هسته ای عمل کند، آمریکا نیز برمی گردد، خاطرنشان کرد: اگر این روش جواب می داد؛ ترامپ خود در حسرت یک تلفن از تهران، کاخ سفید را ترک نمی کرد.
اقتصادی ۱۲ ساعت پیش
به گزارش قدس آنلاین به نقل از اقتصاد آنلاین ، در جدول زیر قیمت روز انواع خودروهای ایرانی و خارجی را در بازار آزاد مشاهده می کنید.
اقتصادی ۱۵ ساعت پیش
رقم عیدی کارگران برای نوروز ۱۴۰۰ حداقل سه میلیون و هشتصد هزار تومان و مبلغ عیدی کارمندان و کارکنان دولت برای سال ۱۴۰۰ حدود ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان است.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد