نمایش اطلاعات سایت قدس
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار قدس آنلاین صفحه  ۱ | ۱۵۲ نتیجه (۰٫۰۲۴ ثانیه)
تصویری ۱ ساعت پیش
اجرای طرح ملی کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در مبادی ورودی و خروجی مشهد از جمعه۸ فرودین ماه آغاز و طی همکاری نیروی انتظامی و ارتش، مسافران از ورودی های مشهد برگشت داده می شوند.
اقتصادی ۱ ساعت پیش
قدس آنلاین : سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: افرادی که در اسفندماه سال گذشته بسته حمایت معیشتی دریافت کردند، فروردین ماه امسال نیز جزو مشمولان خواهند بود. «حسین میرزایی» روز یکشنبه افزود: افرادی که در لیست اسفند ماه بودند به هیچ وجه حذف نخواهند شد و بالتبع ...
اجتماعی ۳ ساعت پیش
به گزارش قدس آنلاین ، ایرنا نوشت: تا این لحظه اطلاعات و گمانه زنی هایی در زمینه فرار زندانیان به دست نیامده و موضوع توسط نهادهای ذیربط در حال پیگیری و بررسی است. بر اساس اطلاعات دریافتی، شرایط زندان همدان تحت کنترل گزارش شده است.
بین الملل ۳ ساعت پیش
آژانس فدرال پزشکی و بیولوژیک روسیه مدعی شد که موفق شده با توجه به توصیه های کارشناسان سازمان بهداشت جهانی، دارویی را برای مداوای بیماری کرونایی در این کشور بسازد.
اجتماعی ۱ ساعت پیش
به گزارش قدس آنلاین به نقل از رویترز، «تدروس ادهانوم» با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا گفت که این بیماری تا کنون بیش از نیم میلیون نفر را آلوده و بیش از ۲۰ هزار نفر را در جهان کشته است.
بین الملل ۲ ساعت پیش
به گزارش قدس آنلاین ، مقتدی صدر در توییت تازه خود اظهار داشت که یکی از مسایل مصیبت بار که منجر به شیوع «وبای کرونا» شده، قانونگذاری ازدواج های همجنس گرایی است. مقتدا صدر رهبر «جریان صدر» و حامی فراکسیون پارلمانی «سائرون» در رشته توییت هایی با عنوان «پیام آسمان درباره کرونا» ...
اقتصادی ۴۰ دقیقه پیش
به گزارش قدس آنلاین به نقل از رویترز، پس از افزایش شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در عربستان، دولت حضور کارکنان دولتی و خصوصی در محل کار را جز در موارد ضروری، ممنوع اعلام و لغو پروازهای داخلی و خارجی را تمدید کرد.
اجتماعی ۳۰ دقیقه پیش
به گزارش قدس آنلاین ، سردار "تیمور حسینی" در خصوص محدودیت های تردد برای مقابله با ویروس کرونا اظهار داشت: در حال حاضر تمرکز بر ورودی شهرهاست و این امر با دقت و حساسیت بالا توسط همکاران ما در پلیس راهور انجام و ورودی ها کنترل می شود.
سیاسی ۴۵ دقیقه پیش
رئیس جمهور گفت: ما در کنار همه سختی هایی که در ماجرای کرونا کشیدیم به یک وحدت و انسجام و همدلی رسیدیم و امروز یک سرمایه اجتماعی پیدا کردیم و این سرمایه اجتماعی به نفع همه است و باید همه تلاش کنیم این سرمایه اجتماعی حفظ شود.
ورزشی ۳۵ دقیقه پیش
به گزارش قدس آنلاین و به نقل از الریاضیه، شیوع ویروس کرونا در جهان به یک بحران بزرگ تبدیل شده است که زیان مالی و جانی زیادی به کشورها وارد کرده است. کرونا به کشورهای آمریکای جنوبی هم رسیده است و باعث تعطیلی فوتبال در این کشورها شده است.
اجتماعی ۱ ساعت پیش
به گزارش قدس آنلاین ، مجتبی شیرودبزرگی گفت: بلافاصله پس از گزارش فرار زندانیان از زندان سقز و در اجرای دستور ریاست قوه قضائیه مبنی بر شناسایی و برخورد قاطع با قاصرین و مقصرین، پرونده ای در دادسرای نظامی ناحیه سقز تشکیل شده و رئیس دادسرا شخصا در محل حاضر و تحقیقات میدانی را آغاز ...
بین الملل ۱ ساعت پیش
به گزارش قدس آنلاین ، به نقل از اسکای نیوز، دادستانی مصر در بیانیه ای اعلام کرد هرگونه استفاده از پایگاه های اینترنتی برای انتشار اطلاعات دروغین و شایعات درباره ویروس کرونا شامل مجازات دو سال حبس و پرداخت غرامت ۳۰۰ هزار پوند مصر می شود.
سیاسی ۴۸ دقیقه پیش
در سالروز ولادت با سعادت قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز، رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی از مقام شامخ جانبازان انقلاب اسلامی تجلیل کردند.
اجتماعی ۱۱ ساعت پیش
تایوان از اولین کشورهایی است که بیمار مبتلا به کرونا در آن شناسایی شد؛ فقط ۱۰ روز پس از چین. این جزیرهٔ فقط ۱۳۰ کیلومتر با چین فاصله دارد. تایوان اکنون یکی از موفق ترین کشورها در کنترل بیماری کروناست: فقط ۲۸۳بیمار و ۲جانباخته.
بین الملل ۱۱ ساعت پیش
مقامات سعودی امام جماعت مسجد قبا در شهر مدینه منوره را بخاطر انتشار توئیتی که در آن آزادی شماری از زندانیان را در شرایط شیوع ویروس کرونا در این کشور خواستار شده بود، برکنار کردند.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد