نمایش اطلاعات سایت فرارو
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار فرارو صفحه  ۱ | ۲۵ نتیجه (۰٫۰۰۵ ثانیه)
فرهنگی و هنری ۶ ساعت پیش
به نظر می رسد "جنگ قدرت" درصداوسیما همچنان ادامه دارد. این جنگ قدرت باعث شده که کل مجموعه صداوسیما از یک مدیریت یک دست و واحد برخوردار نباشد. شبکه های مختلف میان گروه های و افراد پر نفوذ تقسیم شده اند.
عمومی ۱۸ ساعت پیش
اما آیا ایران این معادله را قبول خواهد کرد؟ فعلا به این زودی نمی توان به این پرسش پاسخ داد. با این حال، واضح است که ایران بار دیگر به لحظه سخت تصمیم گیری رسیده است. اروپایی ها با فعال کردن مکانیسم حل اختلاف، ممکن است در پی انداختن توپ به زمین ایران باشند.
سیاسی ۱۸ ساعت پیش
اصلاح طلبان معتقدند که بیشتر رد صلاحیت ها از این جناح بوده است. گزارش هایی وجود دارد که نشان می دهد حدود ۳۰ درصد از اصلاح طلبان در کل کشور برای انتخابات تائید صلاحیت شده اند.
اقتصادی ۱۹ ساعت پیش
قیمت ها در بازار خودرو امروز تغییر چندانی نسبت به روز قبل ندارد و عموما شاهد پافشاری فروشنده های روی قیمت های نجومی هستیم. امروز پراید صندوق دار در بازار با قیمت ۵۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پراید هاچ بک با قیمت ۵۷ میلیون تومان خرید و فروش می شود.
عمومی ۲۰ ساعت پیش
صادق زیبا کلام با بیان اینکه اتفاقاتی که اخیرا روی داده همگی باعث تشدید فضای دوقطبی در جامعه شده است، بیان داشت: این فضای موید آن است که نارضایتی عمیق و گسترده ای در سطح جامعه وجود دارد که هیچ گونه توجهی به آن نشده، در صورتی که باید مورد ریشه یابی قرار بگیرد و از سوی دیگر ...
بین الملل ۲۱ ساعت پیش
آمریکا ظاهرا بدون هیچگونه آگاهی از تاریخِ (اخیرِ) روابطش با ایران، و تحت هدایتِ رئیس جمهوری نامتعادل نظیر دونالد ترامپ که احتمالا فکر می کند می تواند دست به ترور و قتل بزند و از آن (و پیامدهایش) فرار کند، هنوز هم در حال اقدام کردن بر اساس یک عارضه روانی ۴۰ ساله در روابط خود ...
عمومی ۱ روز پیش
گفته می شود که صاحبان گاوهای نر غالبا آب آهک و پودر فلفل قرمز به چشم و اندام تناسلی حیوان می مالند تا آنها را خشن کنند.
عمومی ۱ روز پیش
با توجه به فضای اجتماعی و روانی جامعه احتمال غلبه پوپولیست ها را در گفتگو با کارشناسان مطرح شد. عباس عبدی در این باره خطر پوپولیسم را جدی ندانست و سعید شریعتی ظهور ادبیات فاشیستی را هشدار داد.
بازی و سرگرمی ۱ روز پیش
کلم پلو یکی از انواع غذا های سنتی ایرانی است کلم پلو تهرانی بر خلاف کلم پلو شیرازی، بدون سبزی بوده، ولی به همراه کوفته ریزه، گوشت چرخ شده یا مرغ تهیه می شود و سرشار از عطر دارچین و زعفران است.
عمومی ۱ روز پیش
روسیه و چین جز اتخاذ مواضع سیاسی همدلانه با ایران، احتمالا از لحاظ فنی و عملی (مانند رفع تحریم ها یا جلوگیری از بازگشت تحریم های شورای امنیت) کار خاصی نمی توانند بکنند. با این حال، چین و روسیه می توانند به حل اختلافات در کمیسیون مشترک برجام کمک کنند و از رفتن پرونده هسته ای ایران ...
عمومی ۱ روز پیش
صدها تن از دانشجویان دانشگاه کوفه با برگزاری یک جشنواره دودهای رنگی به سیاست های دولت نیز اعتراض کردند. این جشنواره برای نخستین بار در دانشگاه کوفه برگزار شد و دانشجویان با به دست گرفتن دودهای رنگی شعارهایی علیه دولت نیز سر دادند.
بین الملل ۱ روز پیش
«وزارت خارجه و نهاد های مرتبط نباید ماجرای سفیر را خیلی دنبال کنند چرا که ممکن است واکنش های زیان آوری داشته باشد. رفتار سفیر در حد اخراج و مطالبی اخیرا مطرح می شود نیست و باید به همان احضار اکتفا کرد.
عمومی ۱ روز پیش
متخصصان هشدار داده اند خاکستر آتشفشانی و گاز سمی ساطع شده از کوه تال می تواند خطرناکتر از جریان گدازه باشد.
عمومی ۱ روز پیش
بهشتی پور با بیان اینکه اروپا ضرر بیشتری را از مرگ برجام خواهد برد، اضافه کرد: اروپایی ها برجام برایشان خیلی مهم است زیرا که اولین بار بود که یک مسئله بین المللی از طریق گفتگو حل می شد، دوماممکن است با مرگ برجام منطقه نا ایمن شود و تبعات این قضیه دامن خود اروپا را نیز ...
سیاسی ۲ روز پیش
روحانی با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی نیز، گفت: اینکه یک هواپیمایی حامل مردم عزیز از ملیت های مختلف مخصوصا ایرانیان عزیز ما به اشتباه هدف یک موشک قرار بگیرد، این هم برای ما غیرمنتظره بود و فکر نمی کردیم یک چنین اشتباهی رخ دهد.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد