نمایش اطلاعات سایت فرارو
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار فرارو صفحه  ۱ | ۳۵ نتیجه (۰٫۰۰۸ ثانیه)
بین الملل ۴ ساعت پیش
انتخابات کنست اسرائیل، نوعی همه پرسی درباره آینده سیاسی نتانیاهو بود. او تاکنون چهار بار نخست وزیر اسرائیل بوده و در این امر با دیوید بن گوریون، موسس اسرائیل، برابری می کند. اگر برای بار پنجم هم نخست وزیر شود، رکورد بن گوریون را خواهد شکست.
عمومی ۴ ساعت پیش
متوسط دمای هوا در این نقطه همواره منفی ۱۵ درجه سانتیگراد و در زمستانی منفی ۵۰ درجه سانتیگراد است. سربازان در مرتفع ترین میدان نبرد جهان همیشه سلاح در دست دارند و هوشیار هستند.
عمومی ۶ ساعت پیش
افرادی که در مکان های عجیب و غریب می خوابند و ظاهر آنان از حالت طبیعی خارج می شود بعضا باعث تمسخر دیگران می شوند.
عمومی ۶ ساعت پیش
از نظر استراتژیک هم به نفع سعودی باشد که بخواهند فرار روبه جلوی آمریکایی ها را ادامه بدهد. زیرا اگر بخواهند ایران را متهم کنند باید عکس العمل نشان دهند. عکس العمل هم نشان دهند، ایران عکس العمل بعدی را نشان خواهد داد و منطقه به جنگ کشیده می شود.
اقتصادی ۸ ساعت پیش
روند کاهش قیمت محصولات سایپا امروز با سرعت کمتری پیگیری می شود و همین مورد باعث شده ایران خودرو بتواند در کاهش قیمت از این محصولات سبقت بگیرد. چراکه تعداد بیشتری از محصولات ایران خودرو امروز روند کاهشی به خود گرفته اند.
ورزشی ۹ ساعت پیش
در کنار حواشی خانوادگی داورزنی متهم به رفتار "مافیایی" در ورزش کشور است. برخی معتقدند که او با تشکیل شبکه ای از مدیران نفوذ وسیعی در فدراسیون ها دارد. می گویند داورزنی از موقعیت خود برای اثرگذاری بر انتخابات فدراسیون ها استفاده می کند.
بین الملل ۹ ساعت پیش
دونالد ترامپ هنگام بازدید از دیوار مرزی آمریکا و مکزیک در سن دیگو گفت: بالارفتن از دیوار هم امکان ندارد چرا که بسیار داغ است و می توانید تخم مرغ روی دیوار بپزید! این دیوار قابل صعود نیست.
اقتصادی ۹ ساعت پیش
دیشب ساعت ۲۴ همزمان با آغاز پرداخت یکصد و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی، حدود ۸۰۰ هزار نفر از فهرست بلند بالای ۷۵ میلیون نفری خیل یارانه بگیران حذف شدند. دولت مطابق با دستور مجلس و تبصره ۱۴ قانون بودجه سال جاری، تصمیم گرفته، حاضران در سه دهک درآمدی بالا در جمعیت ۷۵ میلیون ...
بین الملل ۹ ساعت پیش
یک کارشناس مسائل بین الملل درباره پیش بینی رفتار احتمالی آمریکا پس از حمله به آرامکو گفت: «به نظرم ایالات متحده وارد جنگ نظامی با ایران نمی شود، مگر در رخداد های تصادفی، شبه عمدی و یا عمدی جان سربازان آمریکایی به خطر بیافتد.
اقتصادی ۱۹ ساعت پیش
معاون اول رییس جمهور در نامه ای از وزیر صمت و رئیس سازمان محیط زیست کشور خواست تا با توقف الزام نصب فیلتر جذب ذرات معلق بر روی خودرو های دیزلی به خودروسازان همکاری کنند. اما کارشناسان محیط زیست می گویند عدم آگاهی جهانگیری از خطرات ناشی از حذف فیلتر دوده و نگاه منفعت جویانه ...
عمومی ۱۹ ساعت پیش
مار کبرا در مقابل عقاب ایستاد و تا آخرین لحظه جنگید. من دعا می کردم که کبرا زنده بماند. آن موقع به آرزوی خود رسیدم و دو حیوان از هم جدا شدند. اما پس از دو دقیقه درگیری ادامه یافت.
اقتصادی ۱ روز پیش
قیمت دنا پلاس بعد از چهار مرتبه حضور در طرح های فروش اقساطی ایران خودرو از ۱۲۶ میلیون به ۱۱۷ میلیون تومان رسیده، اما سمند ef7 با سه بار حضور در طرح فروش اقساطی تنها دو میلیون تومان ارزان شده و از ۸۲ به ۸۰ میلیون تومان رسیده.
عمومی ۱ روز پیش
ر این فستیوال شرکت کنندگان سر و صورت و بدن خود را با روغن سیاه ماشین و گریس آغشته می کنند.
اقتصادی ۱ روز پیش
دکتر سیامک شایان امین دندان پزشک در پاسخ به این پرسش که عده ای از پزشکان برای ندادن مالیات از مراجعان خود همواره وجه نقد طلب می کنند، این امر تا چه میزان در بین پزشکان شایع است، گفت: «این موضوع را باید به دو بخش تقسیم کنیم، اول اینکه یک سری از پزشکان مشهور تهرانی هستند که بیمارانی ...
اقتصادی ۱ روز پیش
بسیاری از ناظران معتقدند هپکو نیز مانند دیگر واحد های صنعتی در بحران، قربانی خصوصی سازی غیر اصولی شده است. خصوصی سازی که در سال های اخیر تبعات سنگینی برای کشور داشته است. در ماجرای اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه این تبعات کاملا نمود پیدا کرد.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد