نمایش اطلاعات سایت فرارو
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار فرارو صفحه  ۱ | ۲۷ نتیجه (۰٫۰۱۰ ثانیه)
اقتصادی ۷ ساعت پیش
فعالان بازار بورس در این هفته با احتیاط بیشتری سراغ خرید و فروش سهام رفتند که باعث شد نوسانات بازار به طرز چشمگیری کاهش پیدا کند. در این هفته نوسان گیر ها نتوانستند مثل همیشه از تغییرات ناگهانی قیمت ها سود به جیب بزنند و از همه مهمتر شاهد تلاش حقوقی ها برای حفظ ارزش معاملات ...
دانش و تکنولوژی ۹ ساعت پیش
نخستین روز رزمایش مشترک پدافند هوایی مدافعان آسمان ولایت ۹۸، صبح پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ با حضور امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی و امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی در منطقه عمومی سمنان برگرار شد.
سیاسی ۱۳ ساعت پیش
ربیعی با بیان اینکه مردم می گویند چرا ما از افزایش قیمت اطلاع نداشتیم، گفت: تجربه نشان داده که پیش از این با اعلام برخی انبار بنزین در منازل انجام می دادند و چقدر مردم آسیب دیدند. چه کسی با چه استدلالی می گوید ما از سه هفته قبل باید اطلاع رسانی می کردیم.
فناوری اطلاعات ۱۳ ساعت پیش
وزیر ارتباطات درباره شبکه ملی اطلاعات گفت: اینکه عده ای تصور کنند راه اندازی شبکه ملی اطلاعات مساوی است با قطع کامل اینترنت و قطع ارتباط با شبکه جهانی اینترنت، تصوری اشتباه و مغایر با مصوبات شورای عالی فضای مجازی و اصول عقلانی است.
اقتصادی ۱ روز پیش
علی قنبری اقتصاددان گفت: «بهتر بود این منایع حاصل از افزایش قیمت بنزین به صورت نقد داده نمی شد، اما حال که به هر ترتیبی دولت به این جمع بندی رسید که این منابع را به صورت نقد به بیش از ۶۰ میلیون نفر از اعضای جامعه که ۱۸ میلیون خانوار را تشکیل می دهند، پرداخت کند، می بایست ...
سیاسی ۱ روز پیش
حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مجلس هفتم گفت:«در زمان مجلس هفتم و ریاست حداد عادل بر مجلس، نمایندگان اقتصادی مجلس که همگی اصول گرا بودند به رهبری احمد توکلی و تلاش زیاد الیاس ناداران طرح تثبیت قیمت ها را کلید زدند و معتقد بودند این افزایش سالیانه و پلکانی قیمت حامل های انرژی ...
سیاسی ۱ روز پیش
محمدصادق جوادی حصار عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت:«دوستان تا کنون خیلی چماق آقای خاتمی را بر سرما کوبیده اند. اولا تا خودشان نگویند سخن دیگران برای ما حجت نیست، بعد از آن هم، خب موافق باشد.
عمومی ۱ روز پیش
برنامه بازار به مناسبت روز جهانی کودک، روز چهارشنبه ۲۹ آبان، صفحه اول خود را به محتوای کودکانه ( ویدیو، بازی و برنامه) اختصاص داده است.
فرهنگی و هنری ۱ روز پیش
داریوش مهرجویی، فیلمنامه «لامینور» را با همراهی همسرش وحیده محمدی فر نوشته است. جدای از کارگردانی این اثر سینمایی که بر عهده مهرجویی است، تهیه کننده آن نیز از کارگردانان جوان، اما مشهور و پر حاشیه سینماست.
اقتصادی ۱ روز پیش
مهدی تقوی کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه یک شبه نمی توان وضعیت معیشتی مردم را روبراه کرد، گفت: «حال که دولت قرار است منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین را به حساب ۱۸ میلیون خانوار و ۶۰ میلیون نفر از افراد جامعه واریز کند، در مقابل حدود ۲۵ میلیون نفر از دریافت این پول محروم ...
سیاسی ۱ روز پیش
اسماعیلی همچنین در پاسخ به سوالی درخصوص قطعی اینترنت و ضرری که شرکت های اینترنت پایه از این موضوع متحمل شده اند نیز گفت: تصمیم مراجع امنیت ملی این بود که اینترنت قطع شود و اقتصا این بود که اجازه ندهیم دشمن از این فضا برای رسیدن به اهداف خودش از سرمایه ملی استفاده کند.
اجتماعی ۱ روز پیش
محمدعاملی دکترای جامعه شناسی دانشگاه تهران با اشاره به اینکه اعتراضات اخیر به مانند اعتراض محله طلاب مشهد در سال ۷۳ به دلیل اعتراض به افزایش قیمت سوخت بود، اضافه کرد: «ویژگی های این دست از اعتراضات دفعی، موقتی و ناگهانی بودن به همراه خشونت زیاد است، مثال هایی که ذکر شده ...
سیاسی ۱ روز پیش
مراسم وداع با پیکر شهیدان مدافع وطن مصطفی رضایی و مرتضی ابراهیمی که در حوادث و اغتشاشات اخیر این چند روز تهران به شهادت رسیدند، در معراج شهدا برگزار شد.
اقتصادی ۲ روز پیش
سخنگوی دولت با بیان اینکه براساس گزارش ها حدود ۵۲ تا ۵۳ درصد مردم خودرو ندارند، گفت: با همین میزان رشد مصرف بنزین علی رغم افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس سال ۱۴۰۰ وارد کننده بنزین می شدیم.
اقتصادی ۱ روز پیش
جمشید پژویان اقتصاددان با اشاره به اینکه مشکل اصلی اقتصاد ایران کوچک ترین شدن کیک اقتصادی است، بیان داشت: یک مثال در این زمینه برای شما بزنم، به طور مثال اگر شما یک قرص نان داشته باشید و بخواهید با آن ۵ نفر را سیر کرد، اگر این قرص نان را به طور مساوی بین این افراد توزیع ...

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد