نمایش اطلاعات سایت سینما پرس
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سینما پرس صفحه  ۱ | ۹ نتیجه (۰٫۰۰۶ ثانیه)
فرهنگی و هنری ۲ روز پیش
سینماپرس: زحل رضوی نویسنده، کارگردان و تهیه کننده حوزه انیمیشن همزمان با برگزاری سی و سومین جشنواره فیلم های کودک و نوجوان گفت: اوضاع سینمای کودک و نوجوان به هیچ عنوان مساعد نیست و متاسفانه برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان هم هرگز تاثیری بر رشد و اعتلای سینمای کودک و نوجوان ...
فرهنگی و هنری ۲ روز پیش
سینماپرس: چند ماهی بیشتر از به پایان رسیدن دولت دوازدهم نمانده و قطعا ملت قهرمان ایران با مقاومت ستودنی خود خواهند توانست این دوران را نیز تحمل نموده و با زدودن مدیران بنفش از پیکره اجرایی کشور، آینده روشنی را در پرتو حاکمیت و استقرار دولت جوان حزب اللّهی برای خود رقم زنند.
فرهنگی و هنری ۲ روز پیش
سینماپرس: سیدجواد هاشمی بازیگر و کارگردان سینما همزمان با برگزاری سی و سومین جشنواره فیلم های کودک و نوجوان گفت: وضعیت سینمای کودک و نوجوان یک فاجعه تمام عیار است؛ البته نه تنها سینمای کودک که متاسفانه کلیت سینما دچار آسیب و بیماری جدی شده و امیدی هم به بهبود آن نیست.
فرهنگی و هنری ۲ روز پیش
بازیگر سریال «ولایت عشق» گفت: از نظر من ستاد ملی مبارزه با کرونا باید در این مورد تصمیم بگیرد، طبیعتا وقتی سینما نزدیک به یکسال تعطیل شده برگزاری جشنواره ها هم اتفاق ویژه ای نیست، از سویی شخصا با این برگزاری مخالفم.
فرهنگی و هنری ۲ روز پیش
به گزارش سینماپرس ، فیلم مستند بلند «پرنده ها درخت را فراموش نمی کنند» محصولی از گروه مستند روایت فتح به «۲۲/۲۲» تغییر نام یافت. این فیلم که به کارگردانی فرود عوض پور و تهیه کنندگی سعید الهی در روزهای اخیر مراحل پایانی تولید را پشت سر گذاشته است، همزمان با شرکت در بخش جایزه ...
فرهنگی و هنری ۲ روز پیش
به گزارش سینماپرس ، با آغاز مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم «مقاومت»، دبیرخانه این جشنواره آخرین آمار آثار رسیده به این جشنواره را اعلام کرد. بر همین اساس تا پایان روز بیست وهفتم مهرماه در بخش مسابقه اصلی ۳۹۵۳ اثر، در بخش روایت قلم ۵۷۴ اثر، در بخش سیدالشهدای ...
فرهنگی و هنری ۲ روز پیش
سینماپرس: بیش از ۱۲۰ فعال جوان حوزه تئاتر طی نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرکل هنرهای نمایشی خواستار رسیدگی به شرایط فعلی تئاتر و فعالیت های تئاتری شدند.
اقتصادی ۲ روز پیش
به گزارش سینماپرس ، ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات محمد امامی و دیگر متهمان به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد. در ابتدای جلسه قاضی از وکیل متهم خواست در جایگاه قرار گیرند و به دفاعیات خود بپردازند.
فرهنگی و هنری ۲ روز پیش
به گزارش سینماپرس ، محمد خزاعی تهیه کننده سریال «دادستان» با اعلام خبری گفت: تصویربرداری سریال «دادستان» که از اول مردادماه آغاز شده بود، پس از سه ماه کار برنامه ریزی شده با ضبط سکانس های خارج از کشور در استانبول ترکیه به پایان رسید.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد