نمایش اطلاعات سایت سلامت
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار سلامت نیوز صفحه  ۱ | ۹۸ نتیجه (۰٫۰۲۳ ثانیه)
سلامت و پزشکی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز : تکنیک های پاکسازی ریه می تواند برای افرادی که سیگار می کشند یا دائما در معرض آلودگی هوا قرار دارند، ضروری باشد. همچنین کسانی که دارای بیمارهای مزمن ریوی هستند که سیستم تنفسی را تحت تاثیر قرار می دهند، مانند: آسم، بیماری انسداد مزمن ریوی و فیبروز کیستیک.
سلامت و پزشکی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز : سردرد بعد از رابطه جسی یا پس از ارگاسم مشکلی است که برخی افراد به ویژه مردان دچار آن می شوند، در ادامه به علت و روش های درمان آن اشاره می شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از سیمرغ، آیا شما نیز پس از ارگاسم یا در حین برقراری رابطه جنسی دچار سردرد می شوید؟
سلامت و پزشکی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز :ماجرای عجیب جاسازی انواع قرص های مختلف در کیک های بسته بندی شده که باعث نگرانی بسیاری از خانواده ها نسبت به تغذیه فرزندانشان در مدارس شده، سوژه کارتونی از فیروزه مظفری در خبرآنلاین شد.
سلامت و پزشکی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز : وقتی جوش می زنیم ۴ نوع جوشگاه یا جای جوش ممکن است باقی بماند؛ لک قرمز، لک تیره، فرورفتگی سطح پوست و برجستگی روی پوست. برای از بین بردن هرکدام از این لکه ها روش های خاصی وجود دارد که در این مطلب آورده ایم.
سلامت و پزشکی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز : پژوهش های جدید متخصصان نشان می دهد که اگر نوزادان و کودکان نوپا در نخستین سال زندگی شان در معرض آلودگی های هوا در محیط خانه قرار گیرند، احتمال ابتلای آنها به آلرژی های پوستی افزایش پیدا می کند.
اجتماعی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز : «۲ نفر دیگر هم اگر پول نمی گرفتند رضایت نمی دادند. چرا باید با بیت المال چنین کاری انجام بدهیم؟ باید آموزش های لازم را به محیط بان بدهیم تا جان خودش و دیگران را در خطر نیندازند.
اقتصادی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز : با گذشت یک ماه از اجرای طرح سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، بررسی بازار کالاهای اساسی حکایت از افزایش قیمت بسیاری از کالاها دارد. برای ارزیابی تاثیر گرانی بنزین، به بازار مواد غذایی سر زدیم و قیمت های فعلی را با قیمت های قبل از اجرای گرانی بنزین (۲۴ آبان) ...
سلامت و پزشکی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز : سیر و پیاز جز اصلی و بسیار مهم آشپز خانه ها هستند. اما آیا سیر و پیاز فواید سلامتی به غذاها اضافه می کنند؟ یا صرفا برای عطر و طعم دادن به غذا استفاده می شوند؟ به گزارش سلامت نیوز به نقل از شفقنا، افرادی که برای به دست آوردن طیف گسترده ای از ویتامین ها و مواد ...
اجتماعی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز : از ۲۳ مهرماه سال جاری تاکنون تراز، وسعت و حجم آب دریاچه ارومیه بدون تغییر بوده است درحالیکه این وضعیت نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش قابل توجهی را نشان می دهد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، آخرین آمارها در مورد وضعیت دریاچه ارومیه نشان از ثبات ۶۰ روزه ...
سلامت و پزشکی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز :گیاه شیرین بیان بیشتر به عنوان طعم دهنده به کار می رود. همچنین به دلیل خاصیت خلط آورش ، در فراورده های مربوط به سرماخوردگی و سرفه از آن استفاده می شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ،شیرین بیان در داروهای گیاهی مختلف استفاده می شود.
اجتماعی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز : وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موضوع جاسازی قرص در کیک ها امنیتی است که با هدف تشویش اذهان عمومی و تخریب صنعت غذایی انجام شده است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، سعید نمکی در حاشیه همایش پوشش همگانی سلامت در وزارت بهداشت در جمع خبرنگاران افزود: ...
سلامت و پزشکی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز :بدون درمان مناسب، اشکال شدید کم کاری یا پرکاری تیروئید می تواند حتی زندگی فرد را در معرض خطر قرار دهد.تیروئید اندامی کوچک و پروانه ای شکل است که در جلوی گردن بالای استخوان ترقوه قرار گرفته است.
اقتصادی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز : رئیس جمهور هفته گذشته و در زمان تحویل بودجه سال ۹۹ گفت: «دولت در حوزه محیط زیست قدم های خوبی برداشته و آن را ادامه خواهد داد.» این اظهارنظر با واکنش های متفاوت و انتقادهایی مواجه شد و عملکردهای نامطلوب دولت در چند سال اخیر را مورد توجه قرار داد.
اجتماعی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز :مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی (HSEE) سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران اظهار کرد: موتورسیکلت های فرسوده بیشترین سهم را در آلودگی هوای تهران دارند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه جوان آنلاین ،همایون توفیقی، اظهار کرد: نتایج مطالعات انجام شده ...
اجتماعی ۱ ساعت پیش
سلامت نیوز :اهمیت درختان شمشاد هیرکانی به حدی است که سال ۹۶ هیئت وزیران رای به ممنوعیت قطع آن ها داد. حالا زیر چشم یگان حفاظت منابع طبیعی، عده ای سودجو هزاران اصله شمشاد هیرکانی را قطع و به فروش رسانده اند.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد