نمایش اطلاعات سایت دیجیاتو
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار دیجیاتو صفحه  ۱ | ۷۰ نتیجه (۰٫۰۱۸ ثانیه)
فناوری اطلاعات ۱ ساعت پیش
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با انتشار بیانیه ای انتصاب «مینا مهرنوش» که عصر امروز به عنوان مدیرعامل جدید رایتل معرفی شده بود را فاقد وجاهت دانست و خبر داد که تصمیمات وی مورد قبول رگولاتوری نخواهد بود.
فناوری اطلاعات ۳۰ دقیقه پیش
تب و تاب اینترنت اشیاء چند وقتیست که فروکش کرده و دیگر همه جا در مورد آن نمی شنویم. با این حال عطش هوشمند کردن تمام وسایل خانگی همچنان به قوت خود باقیست و در تمام رویدادهای معتبر بین المللی، گجت های هوشمند زیادی به نمایش در می آیند؛ گجت هایی که شاید خیلی هم هوشمند نباشند.
دانش و تکنولوژی ۱ ساعت پیش
از سال ۱۹۹۳ که نیروی هوایی آمریکا سیستم ردیاب ماهواره ای خود یا همان GPS را در اختیار عموم قرار داد، این تکنولوژی مکان یابی به بخشی از زندگی روزمره مردم تبدیل شده است. امروزه ما از GPS در تمام وسایل خود استفاده می کنیم.
بازی و سرگرمی ۲ ساعت پیش
بازی های روگ لایک (roguelike) را طرفداران نقش آفرینی حتما می شناسند. این سبک با مکانیزم شبه نقش آفرینی خود بعد از موفقیت و محبوبیت بازی متنی روگ (Rogue) در اوایل دهه ۸۰ میلادی به وجود آمد.
تصویری ۲ ساعت پیش
موزه تاریخ طبیعی لندن هر ساله مسابقه عکس های برتر حوزه حیات وحش را برگزار می کند. تا معرفی برنده سال ۲۰۱۹، یک ماه فاصله داریم اما عکس های برنده احتمالی امسال منتشر شده اند. امسال پنجاه و پنجمین سال است که این رقابت برگزار می شود.
فناوری اطلاعات ۵ ساعت پیش
همزمان با با تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در رابطه با لزوم تاییدیه رگولاتوری برای انتخاب مدیرعامل اپراتورها، رایتل به طور رسمی اعلام کرد که «مینا مهرنوش» که از تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ به عنوان عضو هیات مدیره رایتل منصوب شده بود بر اساس مصوبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ هیات مدیره رایتل به عنوان ...
اقتصادی ۳ ساعت پیش
نویسنده این یادداشت «نسیم توکل»، کارآفرین نمونه در سامانه انتخاب مردمی معاونت زنان ریاست جمهوری است. آیا موانع موجود در تامین مالی استارت آپ های ایرانی حیات آنها را با خطر روبه رو می کند؟
فناوری اطلاعات ۴ ساعت پیش
اچ تی سی در دی ماه سال قبل از هدست واقعیت مجازی وایو کازموس رونمایی کرده بود اما در آن زمان جزئیات چندانی از آن را در اختیار رسانه ها قرار نداد. اخیرا مشخصات و زمان عرضه این محصول اعلام کرده شده است.
بازی و سرگرمی ۵ ساعت پیش
در ادامه ویدیوهای آموزشی مورتال کامبت ۱۱ به سراغ سونیا بلید رفته ایم. سونیا یکی از کاراکترهای قدیمی سری بازی های مورتال کامبت است و در اکثر نسخه های این سری حضور پر رنگی داشته. به همین خاطر، این کاراکتر طرفداران خاص خودش را دارد که دوست دارند با او در نسخه جدید مورتال کامبت ...
دانش و تکنولوژی ۵ ساعت پیش
رویان آزمایشگاهی احتمالا می تواند کرگدن سفید شمالی را از خطر انقراض نجات دهد. زمانی که «سودان»، آخرین کرگدن سفید شمالی نر در کنیا درگذشت دو کرگدن ماده به نام های «فاتو» و «ناجین» تنها باز مانده های این گونه در حال انقراض بودند.
اقتصادی ۶ ساعت پیش
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی امروز (۲۴ شهریور) در نشست خبری این مرکز بار دیگر تاکید کرد که دریافت ای نماد برای کسب وکارهای اینترنتی الزامی است و همچنین خبر از تدوین دو طرح جدید تنظیم قوانین پیرامون تبلیغات در فضای مجازی و تنظیم قوانین برای سایت های واسطه گری آنلاین داد.
دانش و تکنولوژی ۶ ساعت پیش
ناسا عکس های سالانه زحل را که توسط تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده منتشر کرد تا با آن جزئیات جدید و خیره کننده ای از وضعیت حلقه های زحل به ساکنان زمین ارائه کند. هابل هر ساله و زمانی که زمین به نزدیک ترین فاصله خود با زحل یعنی حدود ۱.۳۶ میلیارد کیلومتری آن می رسد عکس برداری از این ...
فناوری اطلاعات ۷ ساعت پیش
با تصویب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، از امروز انتصاب مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، قائم مقام و مدیر فنی اپراتورها مشروط به تایید رگولاتوری خواهد بود. آنطور که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گزارشی اعلام کرده است، الزامات احراز صلاحیت حرفه ای و تخصصی برای تصدی ...
دانش و تکنولوژی ۸ ساعت پیش
فرصت برقراری ارتباط مهندسان هندی با ماه نشین ویکرام به سرعت در حال تمام شدن است اما اوضاع برای آنها به خوبی پیش نمی رود. ماه نشین ویکرام در قالب پروژه چاندرایان-۲ و با هدف بررسی قطب جنوب ماه به فضا فرستاده شده بود .
دانش و تکنولوژی ۸ ساعت پیش
دانشمندان دستگاهی ساخته اند که عملکردی عکس سلول های خورشیدی از خود نشان می دهد و قادر به تولید برق در تاریکی شب است. در حالی که انرژی و روش تولید آن توسط انسان ها به یکی از مباحث اصلی دوران مدرن تبدیل شده تیمی از دانشمندان سعی دارند از هر منبع موجود برای تولید انرژی استفاده ...

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد