نمایش اطلاعات سایت جام
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار جام نیوز صفحه  ۱ | ۲۱۲ نتیجه (۰٫۰۳۴ ثانیه)
ورزشی ۴ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، گادوین منشا مهاجم نیجریه ای، فوتبال خود در ایران را با درخشش در پیکان آغاز کرد و سپس راهی پرسپولیس شد. منشا تحت نظر برانکو نتوانست مانند حضور در پیکان در گلزنی موفق باشد اما او مکمل خوبی برای علی علیپور در خط حمله پرسپولیس بود و همچنین گل های ...
عمومی ۴ ساعت پیش
به گزارش جام نیوز ، همزمان با افزایش غافلگیرکننده بنزین از سوی دولت، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از تمامی جریان ها و احزاب، در همراهی با مردم از تدوین طرح دو فوریتی برای لغو این گرانی غیرمنتظره خبر دادند.
اقتصادی ۴ ساعت پیش
به گزارش جام نیوز، شبکه سلطنتی بی بی سی در پی گران شدن بنزین اعلام کرد که امروز برنامه های زنده خود را برای "پوشش ویژه" واکنش ها به افزایش قیمت بنزین در ایران، سه ساعت زودتر آغاز می کند.
۰۲:۳۰
چند رسانه ای ۴ ساعت پیش
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تشریح اقدامات سپاه در مناطق زلزله زده میانه و سراب گفت: مردم عزیز این منطقه مطمئن باشند سپاه تا پایان کار کنار آنها خواهد بود.
۰۲:۱۲
چند رسانه ای ۴ ساعت پیش
شرح وقایع دیشب شهر سیرجان از زبان فرماندار ببینید و بشنوید.
ورزشی ۶ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، در حالی که صحبت از رفتن جونیور براندائو مهاجم برزیلی پرسپولیس از این تیم است شنیدیم از طریق برخی واسطه ها علاء عباس مهاجم گلزن تیم ملی عراق به این تیم پیشنهاد شده است.
۰۵:۲۳
چند رسانه ای ۵ ساعت پیش
دادستان کل کشور: با اخلال در بازار و افزایش قیمت ها برخورد قضایی خواهیم کرد. اخلال در نظم عمومی هم جرم است و با آن برخورد خواهد شد.
۰۳:۴۳
چند رسانه ای ۵ ساعت پیش
معاون سابق رئیس جمهور در امور زنان در برنامه دست خط شبکه پنج سیما درباره چادری شدنش سخن گفت.
اقتصادی ۶ ساعت پیش
جام نیوز؛ "سید عزت الله ضرغامی" عضو مجمع تشخصی مصلحت نظام در واکنش به گران شدن بنزین در حساب توییتری خود با انتقاد به روحانی نوشت: "اگر رئیس جمهور محترم بر خلاف برخی کارشناسان، معتقدند این مدل "مدیریت مصرف بنزین" به نفع مردم است، باید ابتدا آنان را نسبت به طرح توجیه کند و ثانیا ...
ورزشی ۸ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، پیام صادقیان... از همان روز اول معلوم بود که برای سرانجام او در فوتبال فقط باید ۳ نقطه گذاشت. ستاره تکنیکی که از سن پایین مطرح شد و به همان مسیری رفت که پیش از او امثال خذیراوی رفته بودند و پایان شان را همه می دانیم.
اقتصادی ۸ ساعت پیش
حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مجلس شورای اسلامی در صفحه توئیتر خود نوشت: «اجرای طرح افزایش قیمت #بنزین، بدون اطلاع نمایندگان مجلس، بصورت ناپخته و اوج بی تدبیری #دولت بود. دولت در اجرای این طرح، مردم را مَحرَم ندانسته و برای آگاه سازی افکار عمومی، اقدامی انجام نداد.
بین الملل ۸ ساعت پیش
نشریه نشنال اینترست نوشت: «امنیت و بقای ایران در منطقه آشفته خاورمیانه، تنها با تقویت قدرت بازدارندگی تامین می شود. بنابراین بازدارندگی سنگ بنای سیاست دفاعی ایران شده است.»
ورزشی ۸ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت وگو های اخیر خود در رابطه با پرونده پروپیچ مهاجم کروات و پیشین استقلال گفته که فیفا قرار است از مطالبات باشگاه در این سازمان پول پروپیچ را بدهد.
اقتصادی ۴ ساعت پیش
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز ، حضرت آیت الله مکارم شیرازی گرانی بی سابقه بنزین در وقت نامناسب و بدون ذکر دلیل را یک شوک مهم بر افکار عمومی و عامل نارضایتی مردم دانست. متن بیانیه این مرجع تقلید بدین شرح است: گرانی بنزین آن هم در حدّ سه برابر و آن هم در وقت نامناسب و بدون ...
اقتصادی ۵ ساعت پیش
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز ، محمدباقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: رئیس جمهور در هفته منتهی به این اتفاق اجرائی پر اهمیت که بار روانی و اقتصادی برای مردم دارد، به جای زمینه سازی برای آرامش مردم و همراه نمودن آنها، کمپین سیاسی و انتخاباتی خود را در سفرهای ...

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد