نمایش اطلاعات سایت جام
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار جام نیوز صفحه  ۱ | ۲۰۶ نتیجه (۰٫۰۳۴ ثانیه)
بین الملل ۵۳ دقیقه پیش
به گزارش جام نیوز ، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد که تعداد زیاد فوتی ها از ویروس کرونا در انتظار ماست. شبکه الجزیره در این باره گزارش داد که ترامپ در این باره گفت: «ما این مرحله را هم پشت سر خواهیم گذاشت، اما طی هفته های آینده تعداد فوتی ها افزایش ...
اقتصادی ۶ ساعت پیش
درحالی که ایران درخواست دریافت وام ۵ میلیارد دلاری به صندوق بین المللی پول ارائه داده است، اما نام ایران در میان فهرست کشورهای دریافت کننده کمک های اضطراری برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا توسط بانک جهانی و صندوق بین المللی پول دیده نمی شود.
ورزشی ۸ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، قرارداد قلعه نویی با باشگاه سپاهان تا پایان فصل نوزدهم اعتبار دارد. این در شرایطی است که مسئولان باشگاه هنوز اقدام جدی برای تمدید قرارداد قلعه نویی انجام نداده اند و به نظر می رسد برنامه ای برای انجام این کار ندارند.
۰۲:۱۹
چند رسانه ای ۸ ساعت پیش
بی بی سی: برای ترامپ اهمیتی ندارد که شرکای اروپایی آمریکا می توانند برای مقابله با کرونا ماسک تهیه کنند یا نه؟
ورزشی ۸ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، مجتبی محرمی بر این باور است که اشتباه اول از سوی علی پروین صورت گرفته و او همه جا درباره وی صحبت کرده است.محرمی در این باره اظهار داشت: حرف، حرف می آورد.
ورزشی ۸ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فوتبال دنیا، بسیاری از باشگاه ها و بازیکنان بزرگ دنیا به دلیل ضرر مالی لیگ ها و باشگاه ها دستمزد بازیکنان خود را کاهش دادند، اتفاقی که در فوتبال ایران احتمالا رخ نمی دهد.
ورزشی ۸ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، اینکه حنیف عمران زاده به این زودی وارد دنیای مربیگری شود شاید در ذهن کمتر کسی بود اما بچه غول محبوب هواداران استقلال، خیلی زود تجربه مربیگری خود را در لیگ برتر و در تیم نساجی دنبال کرده و امیدوار است بتواند روزی به جایگاه بزرگی دست یابد.
۰۲:۰۲
چند رسانه ای ۸ ساعت پیش
روزنامه های سراسری امروز در حالی برای نخستین بار در سال ۹۹ منتشر شدند که تحت تاثیر کرونا یک اتفاق ویژه برای آنها افتاد/این اتفاق ویژه و تیترهای نخست این روزنامه ها را پس از گذر از تعطیلات کرونایی، در این ویدئو ببینید.
۰۱:۴۷
چند رسانه ای ۹ ساعت پیش
تست کرونای یک مرد مشکوک به کرونا از خودش با خوردت سس های تند و پیاز!/ اختلال در بویایی و چشایی یکی از علائم کروناست و این مرد برای تست کردن حس چشایی اش سس های تندرا می چشد و چیزی حس نمیکند
ورزشی ۹ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، حسن روشن در گفت وگو با خبرورزشی دست به افشاگری بی سابقه ای زد. با هم ادعا های ملی پوش اسبق استقلال را مرور می کنیم: کارمندان ساواک یکی از مواردی که طی سال های اخیر توسط عده ای مطرح می شود، این است که تاج (استقلال) تیم درباری بود، اما ...
ورزشی ۱۰ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، جوانی که به مرور تیم های بزرگ پایتخت را خواهان خود دید و در مقطع تصمیم گیری، با تماس امیر قلعه نویی، کاپیتان وقت استقلال روبرو شد که از تمایل کادر فنی آبی پوشان به جذب او صحبت می کرد.
ورزشی ۱۱ ساعت پیش
به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز ، شب گذشته آخرین قسمت سریال پایتخت ۶ پخش شد و بخش هایی از آن به فوتبال و مذاکره بازیگر نقش بهتاش فریبا با یک ایجنت فوتبالی اختصاص داشت. در سکانسی از این مجموعه، ارسطو عامل اعلام کرد از دوستان نزدیک مرتضی پورعلی گنجی است و به عنوان مدیر برنامه ...

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد