نمایش اطلاعات سایت تیک
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار تیک صفحه  ۱ | ۳۰۶ نتیجه (۰٫۰۴۲ ثانیه)
اقتصادی ۱ ساعت پیش
ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، شورای هماهنگی قوا، شورای حل اختلاف قوا، جلسه سران سه قوه و... ؛ اینها نهادهایی تازه هستند که به جای مجلس قانونگذاری می کنند. آن هم قوانینی که مانند گرانی بنزین بحث برانگیز می شود.
اجتماعی ۲ ساعت پیش
بعضی حرف ها بین زنان و مردان چنان آزاردهنده است که کم کم ارتباطات شریک های زندگی را مختل می کند. خیلی اوقات افراد کارهایی می کنند که هیچ رغبتی به آن ندارند. خیلی ها این اقدامات را ایثار و همراهی می دانند.
اقتصادی ۵ ساعت پیش
پادشاه اسواتینی به دلیل هدر دادن میلیون ها دلار برای ناوگان اتومبیل های لوکس برای ۱۴ همسر خود در زمانی که مردمش در فقر هستند، با انتقادات تندی مواجه شده است. گزارش تابناک، پادشاه «مسواتی سوم»، در ۵۱ سالگی، ۱۹ اتومبیل رولز رویس و ۱۲۰ ماشین BMW دیگر را به عنوان هدیه برای ...
فناوری اطلاعات ۵ ساعت پیش
احتمالا می دانید که بیشتر گوشی های سامسونگ همراه با دکمه های ناوبری نرم افزاری ارائه می شوند. ولی اگر خواستار تجربه کاربری مدرن تری هستید، باید از همان ابتدا سیستم فرمان های حرکتی را فعال کنید.
فرهنگی و هنری ۶ ساعت پیش
علیرضا طبایی، شاعر پیشکسوت کشورمان که هفته گذشته پس از عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده بود، این روزها در خانه در حال استراحت است و امور درمانی خود را دنبال می کند. احمد طبایی، فرزند این شاعر گفت: «طی روزهای گذشته پدر از بیمارستان به خانه منتقل شده است؛ اما فردا برای آنژیو ...
سیاسی ۷ ساعت پیش
هرچند کمتر از یک ماه به آغاز ثبت نام داوطلبان حضور در انتخابات مجلس یازدهم باقی مانده، اما بازار گمانه زنی های انتخاباتی در اردوگاه اصولگرایان داغ است. جریان اصولگرا با کدام چهره های شاخص وارد رقابت های مجلس یازدهم خواهد شد؟
عمومی ۷ ساعت پیش
پردیس سینمایی کورش، از ساعت ۱۶ امروز (شنبه ۲۵ آبان) تا فردا (یکشنبه ۲۶ آبان) تعطیل خواهد بود. بنا به اطلاع روابط عمومی این پردیس سینمایی، مخاطبانی که بلیت سانس های امشب را گرفته اند، برای هماهنگی بیشتر، باید منتظر تماس همکاران پردیس کورش باشند یا فردا با این مجتمع سینمایی ...
سیاسی ۷ ساعت پیش
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تاکید براینکه مساله کشور جناح بندی و گروه بندی ها نیست، گفت: مساله این است چه کسی می تواند مشکلات کشور را حل و آنرا به سمت پیشرفت و توسعه رهنمون کند، تسلیم دشمنان نشود و تهدیدها را به فرصت تبدیل کند حالا می خواهد هر اسمی روی خود بگذارد.
اجتماعی ۷ ساعت پیش
محسن حاجی میرزایی درباره تامین سوخت مورد نیاز سرویس مدارس اظهار کرد: در اینباره به وزارت نفت، وزارت کشور، ستاد سوخت و سازمان برنامه و بودجه وضعیت را منعکس کردیم و دوستان هم بررسی کرده اند و تمهیداتی اندیشیده خواهد شد. وی افزود: قرار است متناسب با مسافتی که سرویس های مدارس ...
تصویری ۸ ساعت پیش
پیروز حناچی شهردار تهران در صفحه شخصی خود در توییتر از حضورش در مرکز کنترل ترافیک از ابتدای بارش برف خبر داد.
اقتصادی ۲ ساعت پیش
در پیام این مرجع تقلید شیعیان آمده است: گرانی بنزین آن هم در حدّ سه برابر و آن هم در وقت نامناسب و بدون ذکر دلیل، یک شوک مهم بر افکار عمومی وارد کرد و اسباب بعضی نارضایتی ها گردید.
اقتصادی ۸ ساعت پیش
علی اکبر یوسف نژاد درباره اقدامات مجلس شورای اسلامی در واکنش به مصوبه سران قوا در خصوص افزایش قیمت بنزین گفت: لیست امید در خصوص افزایش قیمت بنزین یک طرح دو فوریتی را فردا به مجلس ارائه خواهد کرد و عنوان می کنیم که ما خواهان آن هستیم که طرح فعلی متوقف شود.
اقتصادی ۸ ساعت پیش
در حالی که قیمت هر دلار در اولین ساعات روز در صرافی های مجاز بانکی ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده بود، در میانه روز با تداوم رشد قیمت ها در بازار آزاد این رقم به ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان افزایش یافت.
فرهنگی و هنری ۸ ساعت پیش
پیمان معادی که جایزه دستاورد هنری جشنواره استکهلم را دریافت کرد گفت: خیلی ها می گویند بازیگری سخت ترین کار دنیاست، من فکر می کنم این آدم ها در زندگی شان هرگز آتش نشان، افسر پلیس یا پرستار ندیده اند.
اقتصادی ۹ ساعت پیش
در جریان دادوستد های امروز بازار سرمایه تعداد ۲ میلیارد و ۵۶۳ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۱۲۶۱ میلیارد تومان در ۳۴۳ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۲۰۸ واحدی در ارتفاع ۳۰۶ هزار و ۸۸۵ واحد قرار گرفت.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد