نمایش اطلاعات سایت باشگاه خبرنگاران
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار باشگاه خبرنگاران صفحه  ۱ | ۹۴۶ نتیجه (۰٫۲۰۲ ثانیه)
بین الملل ۲۴ دقیقه پیش
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، حساب توییتری منتسب به ذبیح الله مجاهد، سخنگوی طالبان روز چهارشنبه اعلام کرد نیرو های طالبان دو بالگرد آمریکایی دیگر را در ولایت قندز افغانستان سرنگون کردند.
ورزشی ۲۴ دقیقه پیش
به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان اظهار داشت: نمی دانم مذاکره ای از طرف فدراسیون فوتبال با امیر قلعه نویی صورت گرفته است یا نه، اما طبق همین اخباری که منتشر می شد ٣گزینه داخلی برای تیم ملی مطرح شد.
اجتماعی ۲۴ دقیقه پیش
کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ، درباره آخرین وضعیت آب و هوای کشور اظهار کرد: امروز در بخش هایی از غرب، ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی و روز پنج شنبه در شمال شرق و ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش های ...
بین الملل ۲۴ دقیقه پیش
سخنگوی انصارالله یمن با اشاره به اینکه راز قدرت مردم در وحدت کلمه و نپذیرفتن طرح های مستکبرانه و سلطه جویانه است، اعلام کرد که این راز پیام عملیات «بنیان المرصوص» است.
ورزشی ۲۴ دقیقه پیش
به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان ، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران ، اولین تورنمنت فوتسال دختران زیر ۲۰ سال به میزبانی تاجیکستان برگزار شد که تیم فوتسال دختران ایران عنوان نخست این تورنمنت را کسب کردند.
سیاسی ۲۴ دقیقه پیش
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان معامله قرن را هجوی تمام عیار خواند که توسط جمعی شیاد یاغی جعل شده تا آرزوهای یک ملت رنج کشیده برای رسیدن به کرامت و حق تعیین سرنوشت را محو کند.
۰۰:۲۷
چند رسانه ای ۲۴ دقیقه پیش
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان ، آتش نشانان فرانسوی پس از سرکوب و ضرب و شتم از سوی پلیس این کشور، در اعتراض به کمبود حقوق و مزایا خود را به آتش کشیدند. کد ویدیو دانلود