نمایش اطلاعات سایت ایتنا
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار ایتنا صفحه  ۱ | ۳۷ نتیجه (۵٫۰۱۹ ثانیه)
فناوری اطلاعات ۱۱ ساعت پیش
در این گزارش تصویری ایتنا به نقل از msn با هم نگاهی خواهیم انداخت به دنیا را از زاویه دید پرنده های هدایت پذیر از دور (به اختصار: پهپادها).
فناوری اطلاعات ۱۵ ساعت پیش
کشور جزیره ای خوش منظره ایسلند، از آبشارها تا یخچالهای مرتفعش، گردشگران را از نقاط مختلف جهان به سمت خود وسوسه می کند. در این گزارش تصویری ایتنا به نقل از msn ، تصاویری از زیباییهای این کشور سردسیر شمال غرب اروپا در فصول مختلف را با هم مرور خواهیم کرد.
۰۳:۳۶
فناوری اطلاعات ۱۵ ساعت پیش
ایتنا - اسپیس اکس در روز ۲۰ آبان ۶۰ ماهواره استارلینک به فضا پرتاب کرد. اگر قرار باشد این سامانه پوشش اینترنتی «متوسطی» هم ارائه دهد، به دست کم چندصد ماهواره نیاز خواهد داشت.
فناوری اطلاعات ۱۶ ساعت پیش
به نظر می رسد روند برخورد با سیم کارت های ارسال کننده پیامک های تبلیغاتی روز به روز سرعت می گیرد و با وجودی که تا پیش از این رگولاتوری، ماهانه مبادرت به قطع و مسدودسازی حدود ۳ تا ۵ هزار سیم کارت می کرد، اما آمارها نشان می دهد که در آبان ماه بیش از ۵۰ هزار سیم کارت مسدود شده ...
فناوری اطلاعات ۱۶ ساعت پیش
در حالی که مسوولان ارتباطی کشور ادعا می کنند ۸۰ درصد شبکه ملی اطلاعات محقق شده، رئیس مرکز ملی فضای مجازی معتقد است تا زمانی که بیش از ۸۰ درصد از پیام رسان های مورد استفاده کشور، خارجی است، این یعنی هنوز شبکه ملی اطلاعات نداریم.
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
ایتنا - دانشمندانی که مریخ را مورد مطالعه قرار می دهند، دهه هاست خواهان آنند که قطعاتی از سیارهٔ سرخ در اختیار داشته باشند و گویا قرار است به خواستهٔ خود برسند.
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
اخبار جدیدی منتشر شده درباره پرچمدار بعدی سری گلکسی سامسونگ خبر از وجود یک دوربین نیرومند ۱۰۸ مگاپیکسلی بر روی این دستگاه می دهند. به گزارش ایتنا و به نقل از techradar، به تازگی اخباری جدید درباره دوربین گلکسی اس ۱۱ به رسانه ها راه یافته است که نشان دهنده استفاده از توان ...
فناوری اطلاعات ۲ روز پیش
با نزدیک شدن به تعطیلات سال نوی میلادی نوبت به هدیه دادن (یا گرفتن) یک گوشی هم می رسد، در حالی که گزینه های بسیار متنوعی برای انتخاب وجود دارد. فارغ از اینکه بودجه شما در این فصل تعطیلات در چه حدی باشد یک گوشی مناسب برای فرد مورد نظرتان وجود دارد.
فناوری اطلاعات ۲ روز پیش
به گزارش ایتنا و به نقل از Space، مهندسان ناسا به طور کامل توانستند پنج لایهٔ سپر خورشیدی را در این تلسکوپ فضایی مورد استفاده قرار دهند. این سپر، از تلسکوپ جیمز وب در برابر تابش قدرتمند خورشید محافظت خواهد کرد و همچنین سبب تنظیم دمای اپتیکی و حسگرهای آن خواهد شد. در یکی از بخش ...
فناوری اطلاعات ۲ روز پیش
وزیر ارتباطات گفت که یک میلیون و ۲۰۰ هزار شکایت مردم از خدمات ارزش افزوده پیامکی در سامانه ۸۰۰۷ را برای قوه قضائیه ارسال کردیم. به گزارش ایتنا از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به ارسال یک میلیون و ۲۰۰ هزار ...
فناوری اطلاعات ۲ روز پیش
در این صفحه بنا داریم به بررسی ۹ کاری که پیش از طراحی سایت باید انجام دهید بپردازیم.این مقاله توسط یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت فعال در کشورمان تهیه شده و در انتها ضمن معرفی این شرکت لینک منبع نیز ذکر گردیده است.
فناوری اطلاعات ۲ روز پیش
پارکهای طبیعی با صحنه های زیبا، دریاچه های رنگارنگ و آبشارهای شکوهمند اعجازهای طبیعت به شمار می روند. آسیا میزبان چند تا از این پارک ها است که در این گزارش تصویری ایتنا به نقل از msn به آنها خواهیم پرداخت.
فناوری اطلاعات ۲ روز پیش
از این پس می توانید با استفاده از یک دیش ماهواره ای کوچک و نرم افزار همراه آن، بدون نیاز به آنتن و اینترنت پیامک ارسال کنید. به گزارش ایتنا از ایرنا، پوشش رادیویی شبکه های سلولی الزاما در همه جا به یک اندازه قدرت ندارد.
فناوری اطلاعات ۲ روز پیش
از ویژگی های مثبت گوگل هوم می توان به این اشاره کرد که می تواند به تقریبا هر سوالی که برای پرسیدن به ذهنتان برسد پاسخ بدهد. این ابزار پر است از قابلیتهای باحالی که برای آن امکان تماس گرفتن تلفنی، کنترل خانه هوشمندتان، کمک به کارهای آشپزخانه و دیگر موارد را فراهم می آورد.
فناوری اطلاعات ۲ روز پیش
ایتنا – اخبار منتشر شده نشان دهنده این هستند که همکاری مایکروسافت و استودیوی برادران وارنر برای استفاده از فناوری ساخت فیلم قرار است تا به ساخت یک فناوری ویژه برای ذخیره سازی محتوا منتهی شود.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد