نمایش اطلاعات سایت اقتصاد نیوز
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار اقتصاد نیوز صفحه  ۱ | ۳۳ نتیجه (۰٫۰۱۱ ثانیه)
بین الملل ۲ ساعت پیش
به گزارش ایبِنا به نقل از فرانس پرس، لاگارد با هشدار درباره شکننده بودن وضعیت اقتصاد جهانی تصریح کرده است که برای مقابله با این چالش، سیاست گذاران باید نوسانات ناشیی از تصمیم های فردی را به حداقل برسانند.
سیاسی ۳ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی روز یکشنبه در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با تاکید بر اینکه " با اقتدار نیروهای مسلح و ملت بزرگ، دشمن جرات تعدی به ایران اسلامی را نخواهد داشت"، اظهارداشت: ما مرد دفاع و نه اهل تسلیم هستیم و اجازه ...
اقتصادی ۲ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایبِنا، فرهاد دژپسند طی سخنانی در مجمع عمومی سالیانه بانک سپه با بیان این مطلب، اظهار داشت: با تحقق حاکمیت شرکتی به طور کامل مشخص می شود، مشکلات یک بانک، چقدر متاثر از عوامل برون سازمانی (به طور مثال، حجم بالای تسهیلات تکلیفی) و چه مقدار ناشی ...
اقتصادی ۱۵ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از محمد جواد ظریف روز شنبه در گفت وگو با بخش فیس د نیشن شبکه خبری سی بی اس، این مطلب را در پاسخ به این سوال مطرح کرد که آیا مطمئن هستید که می توانید از شروع جنگ جلوگیری کنید؟
اقتصادی ۱۵ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز ۱۲ درصد از کل ۳ میلیون واحد مسکونی موجود در پایتخت، آپارتمان نقلی محسوب می شود. مدیران شهر در چارچوب اجرای مسکن اجاره ای قصد دارند در دو موقعیت مکانی، عرضه نقلی ها را افزایش دهند.
سیاسی ۱۶ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز اگرچه برخی معتقدند تحریم های جدید منجر به ایجاد فشار جدید بر اقتصاد ایران نمی شود، اما فارغ از نتیجه آتی، سیاست گذار باید اقدامات متقابل و دفاعی لازم را در دستور کار قرار دهد.
اقتصادی ۱۶ ساعت پیش
این قانون در صورت تصویب می تواند منشا تحولات جدی در بازار پولی و نظام بانکی و اعتباری کشور باشد و طبعا این شتاب در تصویب آن مایه تعجب است. به خصوص که در تدوین این طرح دولت مشارکت جدی نداشته و معمولا این گونه قوانین پایه ای به صورت لایحه و با اتکا به توان کارشناسی دولت تدوین ...
بین الملل ۱۶ ساعت پیش
وارن اما برای قدرت نمایی بیشتر یک جمعیت بیست هزار نفری را در نیویورک جمع می کند. به نوشته روزنامه وال استریت ژورنال، این نظرسنجی حکایت از این دارد که جو بایدن در میان رای دهندگان ۵۰ سال به بالا و همچنین آمریکایی- آفریقایی ها جایگاه مستحکمی دارد.
اقتصادی ۲۲ ساعت پیش
به گزارش اقتصادنیوز؛ امروز در سی امین روز شهریورماه، سکه تمام بهار آزادی و دلار در دو جهت مخالف حرکت کردند. دلار از همان ابتدای روز ظرفیت کاهش قیمت را از خود نشان داد و توانست به زیر مرز ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومانی بازگردد.
سیاسی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز این فعال سیاسی اصلاح طلب در آغاز گفت و گو یادآور شد: نباید مشکلات کشور را به عملکرد دو جناح اصلاح طلب و اصولگرا تقلیل داد ، اختیارات دولت بر طبق قانون اساسی حدود ۱۰ الی۲۰ درصد کل اختیارات اداره کشور است و باید در همین حد از دولت انتظار داشت.
سیاسی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، «محمد جواد ظریف» در واکنش به اعلام تحریم های جدید آمریکا علیه ایران، اقدام ضد ایرانی تازه واشنگتن را نشانه «استیصال» و همچنین «ترس گروه ب» از بازگشت دولت «دونالد ترامپ» به میز مذاکره با ایران خوانده است.
سیاسی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز «اسحاق جهانگیری» عصر شنبه در آیین تکریم و معارفه دبیر هیات دولت با اشاره به تحریم های جدید آمریکا علیه ملت ایران اظهارداشت: فشار آمریکایی ها در اجرای تحریم های حداکثری به نهایت رسیده و دوباره بانک مرکزی را تحریم کردند و بعید نیست که فردا برای بار دوم ...
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز در این بین رشد بالای بخش کشاورزی به مدد بارندگی های ابتدای سال و حفظ تولیدات صنعتی با افزایش صادرات (به سبب اصلاح قیمتی در بازار نیما)، بیشترین تاثیر را داشته اند. با این حال پیگیری های «دنیای اقتصاد» نشان می دهد در مجموع اقتصاد ایران در بهار امسال نسبت ...
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوزبراساس آمار رسمی، در سال ۱۳۸۴ مصرف سرانه گوشت مرغ در بین مردم ایران ۱۴کیلوگرم بوده است. در آن زمان برنامه ریزان کشور تصمیم گرفتند این سرانه را تغییر دهند. طبق آن تصمیم قرار شد طی ۱۰ سال (برنامه های چهارم و پنجم توسعه)، مصرف سرانه گوشت مرغ در ایران را با افزایشی ...
اقتصادی ۱ روز پیش
به گزارش اقتصادنیوز واسطه های ملکی از این امکان جدید که شامل «پیدا کردن افراد نزدیک و ارتباط با آنها» است، برای معرفی فایل های فروش استفاده می کنند. امکان جدید تلگرام، به نجات دو ضلع مثلث از کار افتاده بازار معاملات ملک آمد.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد