نمایش اطلاعات سایت اقتصاد آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار اقتصاد آنلاین صفحه  ۱ | ۷۱ نتیجه (۴٫۰۷۵ ثانیه)
اقتصادی ۹ ساعت پیش
دلار دوباره روند صعودی گرفته است. دلار که تا چهارم آبان ماه امسال در کمترین سطح کانال قیمت ١١ هزار تومان قرار گرفته بود، دوباره سرکش شده است و دیروز تا ١١ هزار و ٥٠٠ تومان قیمت خورد. این موضوع درحالی رخ داده که بسیاری از نمایندگان مجلس و مدیران اقتصادی قیمت ١١ هزار تومانی ...
بین الملل ۲۶ روز پیش
کمیسیون اروپا روز یکشنبه ۲۷ مهر( ۱۹ اکتبر) از بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، درخواست کرد هر چه سریع تر به این اتحادیه توضیح بدهد پس از شکست در رای گیری پارلمان این کشور، چگونه می خواهد طرح خود برای خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا را پیگری کند.
اقتصادی ۲ روز پیش
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان هایی در مناطق مختلف شهری تهران طی آبان ماه ۹۸ است که می توان با ۳۰۰ میلیون تومان خرید.
بین الملل ۱ روز پیش
به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین ، میشل عون، رئیس جمهور لبنان، تاکید کرد ادامه باقی ماندن تظاهرکنندگان در خیابان ها به اقتصاد این کشور آسیب می زند. او با انتشار توئیتی نوشت: برای حمایت از اقتصاد لبنان، باید لبنانی ها به خانه های خود بازگردند تا چرخه حیات به شرایط طبیعی ...
اقتصادی ۱ روز پیش
رییس سازمان گسترش اقتصاد مقاومتی گفت: ایران تنها شش رایزن بازرگانی در کل جهان دارد، در حالی که کشور ترکیه تنها در کشور عراق ۲۱رایزن بازرگانی دارد و این نشان از عدم توجه به مسئله بازرگانی و صادرات است.
اقتصادی ۱ روز پیش
مشاهدات حکایت از آن دارد که استارتاپ ها و اقتصاد دیجیتالِ به وجود آمده توسط این شرکت ها، مورد نظر دولت قرار گرفته و قصد بهره برداری سیاسی و انتخاباتی از آن را دارد.
سیاسی ۱ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین ، تیتر یک روزنامه جام جم به گزارشی از روند احداث فاز ۱۰۰ درصد ایرانی پالایشگاه ستاره خلیج فارس و تاثیر آن بر اقتصاد کشور در گفتگو با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء اختصاص دارد.
اقتصادی ۲۶ روز پیش
"علی حسن خلیل" وزیر اقتصاد لبنان اعلام کرد، در دیدار با نخست وزیر در مورد تنظیم بودجه بدون هیچ مالیات یا عوارض جدید توافق حاصل شد و تمام طرح هایی که در این خصوص ارائه شده بود، لغو می شود.
اقتصادی ۲ روز پیش
به گزارش جام جم آنلاین ، پروانه اصلانی سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی در گفتگو با میزان با اشاره به قیمت مسکن در کشور اظهار کرد: قیمت مسکن تحت تاثیر تصمیماتی در سطح اقتصاد کلان و اقتصاد سیاسی است با این وجود عرضه مسکن به عنوان یک عامل درون بخشی نقش مهمی در قیمت ...
فناوری اطلاعات ۲ روز پیش
دیجی کالا سومین گردهمایی خود با فروشندگانش را برگزار کرد. ۲۵۰۰ فروشنده ی منتخب از میان ۳۰ هزار فروشنده ی دیجی کالا در این مراسم حاضر شدند و مدیران این فروشگاه اینترنتی آخرین آمارها و برنامه های مربوط به دیجی کالا و مارکت پلیس را اعلام کردند.
فناوری اطلاعات ۲ روز پیش
شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش (سپ)، روز دوشنبه با برگزاری مراسمی با حضور مدیرعامل تپ سی از کتاب اقتصاد اشتراکی رونمایی کرد. موضوع این کتاب درباره مفهوم جدیدی از علم اقتصاد است که در جهان با نام «Sharing Economy» شناخته می شود.
اقتصادی ۲ روز پیش
چین آماده می شود اولین کشوری باشد که یک ارز دیجیتال داخلی راه اندازی می کند و با این کار پکن می تواند نظارت بی سابقه ای بر جریان های مالی در اقتصاد چین داشته باشد.
فناوری اطلاعات ۱ روز پیش
ایتنا - چین آماده می شود اولین کشوری باشد که یک ارز دیجیتال داخلی راه اندازی می کند و با این کار پکن می تواند نظارت بی سابقه ای بر جریان های مالی در اقتصاد چین داشته باشد.
اقتصادی ۳ روز پیش
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در شرایط کنونی نباید با برخی تصمیمات، سپرده ها را از بانک ها فراری داد چرا که چنین اتفاقی به نفع اقتصاد کشور نیست و این سرمایه ها به سمت بازارهای موازی می روند.
اقتصادی ۳ روز پیش
عضو مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی گفت: دولت برقی شدن قطار مشهد -تهران را به طور جدی پیگیری کند و اجرای آن را بر اساس الگوی اقتصاد مقاومتی و نگاه به داخل ، به جوانان ایرانی واگذار کند.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد