نمایش اطلاعات سایت اقتصاد آنلاین
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار اقتصاد آنلاین صفحه  ۱ | ۱۲۳ نتیجه (۰٫۰۵۲ ثانیه)
اقتصادی ۸ ساعت پیش
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه فعالیت بازار طلا رسما از ٢٠فروردین به بعد آغاز خواهد شد تاکید کرد: قیمت هایی که برای طلا و سکه در فضای مجازی و برخی کانال ها اعلام می شود چندان موثق نیست.
اقتصادی ۱۱ ساعت پیش
تهران- ایرنا- نایب رییس دوم کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی مجلس از ارائه گزارش وزارتخانه های صمت، اقتصاد و جهادکشاورزی درباره کرونا و آثار آن بر اقتصاد در نشست امروز با مسئولان این وزارتخانه ها خبر داد.
اقتصادی ۱۲ ساعت پیش
اقتصاد آنلاین؛ عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: امروز ۱۶ فروردین ۹۸ در معیت معاون اول رئیس جمهور در جلسه فعالان گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی شرکت کردم.
اقتصادی ۲۵ روز پیش
به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین، نسیم نیکلاس طالب ، نویسنده، دانشور و تحلیلگر لبنانی آمریکایی که به شدت علاقه مند به علم آمار است، اولین کسی بود که اصطلاح "قو سیاه" را به کار برد ، که برای تاکید بر وقایع نادر و غیرقابل پیش بینی ، که پتانسیل تاثیر عمیق بر دنیای مالی و سیستم ...
اقتصادی ۱۴ ساعت پیش
به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین ، روزنامه اینترنتی الخلیج آنلاین در گزارشی نوشت: کاهش قیمت نفت و برنامه های اضطراری دولت ها برای مقابله با ویروس کرونا، تاثیری منفی بر بودجه های کلی کشورهای خلیج (فارس) و پیش بینی های میانگین رشد در دوره آتی داشته است، اما میزان این تاثیر ...
بین الملل ۱۴ ساعت پیش
بحران کرونا اقتصاد آمریکا را به شدت به سمت رکود می برد. تاثیرات این بحران به حدی است که شرکت عظیم ساختمان سازی ترامپ نیز به خطر افتاده و او برای نجات آن دست به دامن "دویچه بانک" شده است.
اقتصادی ۱۸ ساعت پیش
بزرگ ترین حزب مخالف دولت ترکیه اعلام کرد که به دلیل تدابیر اتخاذ شده به منظور مهار شیوع ویروس کرونا، بیش از ۲ میلیون نفر در این کشور شغل خود را از دست داده اند.
اقتصادی ۱۹ ساعت پیش
به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین ، با شیوع کرونا، رکود و بیکاری کسب و کارها به یک پدیده جهانی تبدیل شده است، تا کنون بیش از ۱۰۰ کشور درگیر کرونا شده اند و همین موضوع بر روی اقتصاد جهانی تاثیر زیادی گذاشته است.
سیاسی ۱ روز پیش
به گزارش قدس آنلاین ، یکصد و هشتاد و دو نفر از منتخبان مجلسیازدهم خطاب به رهبر انقلاب درباره تحقق شعار سال ۱۳۹۹ (جهش تولید) و ... نوشته اند که به شرح زیر است. «باسمه تعالی محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) با تقدیم سلام و عرض ...
سیاسی ۲۰ ساعت پیش
۱۸۲ منتخب مجلس یازدهم در مرقومه ای به حضرت آیت الله خامنه ای متعهد شدند از ظرفیت های تقنینی، نظارتی و کارشناسی برای تحقق شعار سال در مجلس آینده استفاده و زمینه های جهش تولید را فراهم کنند.
سیاسی ۱ روز پیش
هیچ کس، حتی دولت، منکر برخی مشکلات نیست و هیچ وجدان منصفی این کمبودها را به ناکارآمدی ربط نمی دهد اما کرونا نشان داد چقدر دولت در شش و نیم سال گذشته زیرساخت ها را مستحکم کرده که در بحران جهانی کرونا، ایران با مشکلات کمتری مواجه است.
اقتصادی ۱ روز پیش
ویروس کرونا در حال حاضر بسیاری از کسب و کارها را تعطیل کرده وزیان های متعددی بر تولید کنندگان، فعالین اقتصادی، کارگران روزمزد و بسیاری از کسانی که حقوق ثابت و مشخصی ندارند وارد کرده است.
اقتصادی ۱ روز پیش
قدس آنلاین : به گزارش ایسنا، براساس اطلاعات ارائه شده در این بسته، اتاق بازرگانی پیش بینی کرده در صورتی که شیوع این ویروس در مدت زمان کوتاه مدت بین سه تا شش ماه باشد دولت باید در چند حوزه اقدامات حمایتی را در دستور کار قرار دهد که به وسیله آن تبعات اقتصادی این ویروس کاهش ...
فرهنگی و هنری ۱ روز پیش
حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، سینمای ایران در سال ۹۸ دوران پر فراز و نشیبی را طی کرد. مهرداد فرید رئیس انجمن تهیه کننده و کارگردانان سینمای ایران، علاوه بر تشریح عملکرد یکساله انجمنی که رئیس آن است، به بررسی برخی از مسائل مهم سینما در سال ۹۸ پرداخت که در گفت ...
بین الملل ۱ روز پیش
به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین ، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا گفت که ایران درخواستی برای کاهش تحریم ها نداشته تا اجازه داده شود تجهیزات پزشکی به این کشور برود. رئیس جمهور آمریکا که در کنفرانس خبری روزانه درباره شیوع ویروس کرونا صحبت می کرد در پاسخ به سوالی درباره ...

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد