نمایش اطلاعات سایت افکار
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار افکارنیوز صفحه  ۱ | ۱۴۰ نتیجه (۳٫۴۷۸ ثانیه)
اقتصادی ۷ ساعت پیش
علی ربیعی سخنگوی دولت درباره انتقادها از اقناع نشدن مردم درباره گران شدن بنزین مدعی است که اقناع سازی درباره افزایش قیمت بنزین از چند سال قبل انجام شده بود و تعجب می کنم چرا برخی بزرگان انتقاد می کنند که چرا ما در موضوع افزایش قیمت بنزین اقناع سازی انجام نداده ایم.
اقتصادی ۸ ساعت پیش
اخبار سیاسی - گران شدن بنزین و اعتراضات و سپس اغتشاش و فتنه ای که در کشور ایجاد شد نشان می دهد دولت بهع بدترین نحو ممکن درباره بنزین تصمیم گرفت و سوالاتی هنوز وجود دارد که باید به آن پرداخته شود.
ورزشی ۱۲ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، صادق ورمزیار روش جدید بازی استقلال را عاملی مرتبط با موفقیت های این تیم طی ۷ دیدار اخیر آبی های پایتخت می داند. استقلال با برد های اخیرش بار دیگر مدعی خواهد شد؟ اخبار ورزشی - بله! البته اتفاق خوب تر این بود که استقلال امسال نیم فصل اول به خودش آمد و امتیازگیری ...
سیاسی ۱۲ ساعت پیش
عضو شورای مرکزی نمایندگان ولایی مجلس گفت: اگر مقام معظم رهبری ورود نمی کردند، دولت هیچ وقت نمی توانست چنین کار بزرگی را پیش ببرد، ورود مقام معظم رهبری برای مردم به منزله آرامش بخشی بود.
ورزشی ۱۴ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی سی اُم آبان به رشته های مختلف ورزشی، به خصوص فوتبال اختصاص یافته است.
سیاسی ۱۴ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، صفحه نخست روزنامه های سیاسی امروز ( پنجشنبه ۳۰ آبان) را در ادامه مشاهده می کنید.
دانش و تکنولوژی ۱۰ ساعت پیش
فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه فضای آسمان کشور جزء خطوط قرمز ماست، از شبیه سازی منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز در منطقه عمومی رزمایش مدافعان آسمان ولایت ۹۸ خبر داد.
اقتصادی ۱۰ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، علیرضا ارزانی ممقانی رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار از ثبات قیمت آجیل و خشکبار نسبت به هفته های اخیر در بازار خبر داد و گفت: با توجه به فراوانی عرضه، قیمت آجیل و خشکبار در روزهای اخیر نوسانی نداشته است.
سیاسی ۸ ساعت پیش
حیدری گفت: ایران تصمیم گرفته است تعهدات خود را به صورت تدریجی کاهش دهد، اما در صورت اجرای تعهدات از سوی طرف های دیگر، اقدامات به عمل آمده از جانب ایران برگشت پذیر است.
بین الملل ۱۱ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، کاملا هریس ، نماینده دموکرات کالیفرنیا و نامزد انتخابات سال ۲۰۲۰ شب گذشته در جریان پنجمین مناظره انتخاباتی اعلام کرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا زمانی از کره شمالی مشت خورد که برای غیرهسته ای کردن این کشور وارد مذاکرات ناموفق با آن شد و از کیم جونگ ...
سلامت و پزشکی ۱۱ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، علی اصغر بیات رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی درباره بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی اظهار کرد: ۳۰ آذر ماه امسال قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تمام می شود و ما از یک ماه پیش با شرکت های بیمه مناقصه داشتیم.
اقتصادی ۱۱ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، عباس آرگون عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فعالان اقتصادی، اظهار کرد: کل صادرات غیرنفتی ما ۴۰ میلیارد دلار در صورتی که با افزایش بازاریابی ها ظرفیت افزایش آن را داریم.
اقتصادی ۱۱ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازانبا اشاره به قیمت خودرو و افزایش قیمت بنزین ، گفت: افزایش نرخ فروش خودرو تنها در بازار رخ داده و خودروسازها هیچگونه افزایش قیمتی را مصوب نکرده اند و گاهی نیز خودروهای خود را بر اساس مصوبه وزارت صمت با زیان نیز فروخته ...
اجتماعی ۱۳ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، محسن محمدیان مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو در توضیح جزئیات واگذاری کارت بلیت رایگان مترو به سربازان گفت: شرکت بهره برداری مترو اجرا کننده مصوبات شورای شهر تهران است.
ورزشی ۸ ساعت پیش
به گزارش افکارنیوز ، هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران پس از وقفه ۱۴ روزه ای که به دلیل برگزاری بازی تیم ملی با عراق ایجاد شد از جمعه این هفته با دیدار تیم های پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان آغاز می شود.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد