نمایش اطلاعات سایت اعتدال
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار اعتدال صفحه  ۱ | ۱۷۴ نتیجه (۲٫۴۹۷ ثانیه)
اقتصادی ۲ ساعت پیش
قیمت ارز در صرافی های مجاز بانک مرکزی نسبت به روز گذشته با کاهش همراه شد. به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، قیمت ارز در هفته گذشته روند افزایشی به خود گرفت، به طوریکه قیمت دلار که تا حدود ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان نیز کاهش یافته بود، به ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان رسید، اما در هفته جاری ...
اقتصادی ۹ ساعت پیش
یک روز بعد از آغاز اعتراضات به گرانی بنزین، دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت جهانی قطع شده و آخرین اخبار حاکی از آن است که این اتصال برای دقایقی برقرار شد، اما در بسیاری از استان ها همچنان قطع است.
اقتصادی ۳ ساعت پیش
دسترسی ۷ دانشگاه بزرگ و سطح یک کشور به اینترنت جهانی میسر شد. به گزارش اعتدال، در پی پیگیری های انجام شده مشخص شد هفت دانشگاه سطح یک و بزرگ کشور (امیر کبیر، صنعتی شریف، علامه طباطبایی، تهران، علم و صنعت، خواجه نصیر و شهید بهشتی) به اینترنت جهانی دسترسی پیدا کردند.
اجتماعی ۸ ساعت پیش
شهردار شیراز ضمن ابراز تاسف اعلام کرد که حجم خسارت های وارده بر اثر اغتشاشات اخیر در بخش زیرساخت های شهری شیراز به میلیاردها تومان بالغ می شود، اگرچه اعلام عدد دقیق آن هنوز ممکن نیست.
اقتصادی ۹ ساعت پیش
عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: در صادرات دچار مشکل شدیم و الان خبر نداریم که محموله های ما کجاست؟ وضعیت کشتی ها چگونه است؟ اگر امروز و فردا اینترنت وصل شود شاید بتوان تا حدودی خسارتی که به وجه بین المللی وارد شده را جبران کرد اما اگر این وضعیت طولانی شود به طور حتم دیر خواهد ...
فرهنگی و هنری ۷ ساعت پیش
رئیس دانشگاه صنعتی شریف با تاکید بر این که پروفسور رضا در دوران مدیریت خود در این دانشگاه جایگاه بسیار ویژه ای برای اعضای هیئت علمی قائل بودند، گفت: تعامل او با اساتید و اعضای هیئت علمی در دوران مدیریت یکی از بهترین و شاخص ترین ویژگی های بارز مدیریتی او به شمار می رود.
سیاسی ۸ ساعت پیش
نقل قول منتسب به رهبری خطاب به یکی از طلبه ها درباره افزایش قیمت بنزین صحت ندارد. به گزارش اعتدال، نقل قولی از مهدی چمران مبنی بر اینکه« یکی از طلبه ها به رهبر انقلاب گفتند «آقا شما چرا با افزایش قیمت بنزین موافقت کردید؟
اقتصادی ۱۰ ساعت پیش
مدیرعامل شرکت کشت وصنعت نیشکر هفت تپه تمام واحدهای این کارخانه به غیر از واحد حراست را بدلیل اعتصاب و تامین نشدن منابع مالی برای پرداخت حقوق کارگران تعطیل اعلام کرد.
سیاسی ۱۰ ساعت پیش
یکی از طلبه ها به رهبر انقلاب گفتند «آقا شما چرا با افزایش قیمت بنزین موافقت کردید؟»؛ رهبری پاسخ دادند که «چه کاری می توانستیم انجام دهیم؟» که گریه حاضران را در پی داشت
سیاسی ۱۰ ساعت پیش
مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا به طرح ادعاهایی درباره اعتراضات اخیر در برخی شهرهای کشورمان پرداخت و مدعی شد: پیام ایالات متحده روشن است؛ مردم آمریکا در کنار مردم ایران ایستاده اند.
اقتصادی ۸ ساعت پیش
دبیر شورای عالی مجازی گفت: مسئولین به دنبال اتصال اینترنت در اسرع وقت هستند و امروز جلسه ای برای این موضوع برگزار می شود. به گزارش اعتدال، دبیر شورای عالی مجازی در پاسخ به پرسشی مبنی بر زمان اتصال اینترنت اظهار کرد: مسئولین به دنبال اتصال اینترنت در اسرع وقت هستند و امروز ...
اقتصادی ۹ ساعت پیش
کارشناس مسائل اقتصادی می گوید: تزریق پول نقد به جامعه در قالب یارانه، آن هم به بهانه بازگشت مابه التفاوت نرخ بنزین به اقشار کم درآمد، طرح نادرست و اشتباه بود. بهترین راه حل این بود که مازاد درآمد صرف امور زیربنایی و اقدامات توسعه ای شود.
اجتماعی ۷ ساعت پیش
درپی برخورد صبح امروز یک دستگاه خودروی پراید با قطار گردشگری تهران-رشت دو نفر جان خود را از دست دادند و بر اساس آخرین آمار و اطلاعات بدست ْآمده از شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، این قطار پس از حدود ۸۰ دقیقه توقف و رعایت تشریفات اداری به سیر خود ادامه داده است.
سیاسی ۱۰ ساعت پیش
فرمانده سپاه عاشورا از دستگیری ۳۰ نفر در ناآرامی های اخیر تبریز خبر داد و گفت: آذربایجان و تبریز غیرت دینی و ملی خود را در اغتشاشات نشان داد. سردار عابدین خرم در نشستی با خبرنگاران افزود: تجمعات محدود مردمی در تبریز در حد اعتراض نبود و این نشان دهنده بصیرت آنهاست.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد