نمایش اطلاعات سایت آی سینما
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار آی سینما صفحه  ۱ | ۶۶۶ نتیجه (۴٫۱۹۰ ثانیه)
فرهنگی و هنری ۱۵ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، طبق اعلام روابط عمومی خانه سینما، در متن اطلاعیه ای که از سوی منوچهر شاهسواری ابلاغ شده آمده است: « نظر به مسائل، ابهامات، سوالات در روند اجرای مالیات بر ارزش افزوده در حوزه سینما، نکات ذیل جهت اطلاع و رعایت به اصناف تهیه کنندگان، پخش کنندگان و سینماداران ...
فرهنگی و هنری ۶ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، ابراهیم حاتمی کیا از جمله کارگردان هایی است که همواره انتقادهایش را با صراحت و جسورانه در فیلم هایش بیان می کند. انتقادهایی که همیشه بارتاب گسترده ای به همراه داشته و این بعضا به توقیف آثارش هم منجر شده است.
فرهنگی و هنری ۱۱ ساعت پیش
آی سینما: برخورد سرد منتقدان با فیلم «سهره طلایی» (Goldfinch) در جشنواره تورنتو باعث شد اکران این فیلم هم تحت تاثیر قرار بگیرد و فیلم جدید نیکول کیدمن به یکی از شکست های قطعی گیشه ۲۰۱۹ تبدیل شود.
فرهنگی و هنری ۶ ساعت پیش
امروز بیست و چهارمین سالگرد اکران جهانی فیلم «هفت» به کارگردانی دیوید فینچر است. فیلمی که در گذر سال ها جایگاهی ویژه نزد مخاطبان فرهنگ پیدا کرد و رفته رفته بدل به یک اثر الگو و تاثیرگذار بر نسل پس از خود، نه تنها در سینما، که در ادبیات و هنرهای نمایشی شد. تلفیق یک درام ...
فرهنگی و هنری ۱۴ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی خانه سینما، اطلاعیه مهم خانه سینما به سه صنف تهیه کنندگان، پخش کنندگان و سینماداران درباره مالیات بر ارزش افزوده منتشر شد. در متن این اطلاعیه آمده است: «نظر به مسائل، ابهامات، سوالات، در روند اجرای مالیات بر ارزش افزوده در حوزه ...
فرهنگی و هنری ۷ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان حوزه سینما باشگاه خبرنگاران جوان، هر هفته گزارشی از پرفروش ترین های فیلم های اکران شده در سطح جهان منتشر می شود که از فروش اکران فیلم ها و انیمیشن های بزرگ در سطح جهان خبر می دهد.
فرهنگی و هنری ۱۱ ساعت پیش
یک پخش کننده سینما از شورای پروانه نمایش درخواست کرد تا تمهید بهتری برای بلیت های شناور و نیز تبلیغات آن ها صورت بگیرد. سعید خانی که این روزها فیلم «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی را روی پرده دارد، بیان کرد: این فیلم در هفته پنجم اکرانش است و پرفروش ترین روز اکران آن جمعه ...
فرهنگی و هنری ۱۶ ساعت پیش
فیلم سینمایی «کروکودیل» به کارگردانی مسعود تکاور قرار است از ۲۷ شهریورماه در گروه سینمایی آزادی به نمایش عمومی درآید. قرارداد اکران این فیلم در شورای صنفی نمایش به ثبت رسیده است.
فرهنگی و هنری ۱۵ ساعت پیش
به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس، این مراسم شب گذشته(۲۳ شهریورماه) با حضور مدیرکل فرهنگ ارشاد و اسلامی استان، معاون سیما مرکز خلیج فارس و اهالی سینما با یک ساعت تاخیر در فرهنگسرای طوبی بندرعباس برگزار شد. در ابتدای این مراسم مدیرعامل انجمن سینماگران استان هرمزگان با بیان ...
فرهنگی و هنری ۱۶ ساعت پیش
گروه فرهنگ و هنر: کامران قدکچیان معتقد است: افت فروش سینماها در تابستان و روز ملی سینما به خاطر تبلیغات نامناسب نیست بلکه به وضعیت بد اکران و عدم رعایت تنوع در اکران فیلم ها مربوط است.
فرهنگی و هنری ۱۹ ساعت پیش
سعید خانی که این روزها فیلم «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی را روی پرده دارد در گفت وگویی با ایسنا بیان کرد: این فیلم در هفته پنجم اکرانش است و پرفروش ترین روز اکران آن جمعه ۲۲ شهریور بود که بلیت سینماها به مناسبت روز ملی سینما، نیم بها بودند.
فرهنگی و هنری ۱۹ ساعت پیش
کامران قدکچیان معتقد است: افت فروش سینماها در تابستان و روز ملی سینما به خاطر تبلیغات نامناسب نیست بلکه به وضعیت بد اکران و عدم رعایت تنوع در اکران فیلم ها مربوط است.
تصویری ۱۹ ساعت پیش
باغ موزه سینما یکی از موزه های تهران است که بنای آن با نام عمارت باغ فردوس مربوط به دوره قاجار است. در این موزه عکس ها، اسناد و وسایل و تجهیزات قدیمی سینما از شخصیت های سینمایی نظیر دوبلور ها و فیلم سازان و نیز پشت صحنه فیلم های بزرگ، پوستر ها و دیگر چیز های وابسته به سینما ...
سیاسی ۱۴ ساعت پیش
ماجرای خودسوزی و فوت دختری به نام "سحر خدایاری" در روزهای اخیر واکنش هایی از رسانه های ضدنظام خارج از مرز تا قلم به دستان اصلاح طلب و نمایندگان هم طیف شان را به دنبال داشت.
فرهنگی و هنری ۱۱ ساعت پیش
تام هاردی بازیگر مطرح سینمای هالیوود امروز شمع تولد چهل و دو سالگی خود را خاموش خواهد کرد. وی این روزها در آستانه تولدش اکران فیلم متفاوت خود به نام «فونزو» را پیش رو دارد. هاردی در این فیلم نقش آل کاپون گانگستر معروف را بازی می کند.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد