نمایش اطلاعات سایت آی سینما
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار آی سینما صفحه  ۱ | ۴۳۰ نتیجه (۰٫۲۰۸ ثانیه)
فرهنگی و هنری ۲ ساعت پیش
به گزارش خبرگزاری مهر ، کانون کارگردانان سینمای ایران در پی درگذشت کیومرث درمبخش پیام داد. در متن این پیام آمده است: در بهاری که همچون پاییز برگ ریزان، مردن در این جهان پهناور چیز تازه ای نبوده همچنان که زندگی، سینماگری پیشرو را ویروسی عالم گیر از خانواده سینما گرفت.
فرهنگی و هنری ۳ ساعت پیش
نوروز سیل زده سال ۹۸ در سیزدهمین روز خود، سفر بهاری جمشید مشایخی را به نظاره نشست. هنوز همگان در اندیشه سیل ویرانگری بودند که بسیاری از هموطنان مان را بی خانه و کاشانه کرده بود که شامگاه سیزدهم فروردین، خبر درگذشت جمشید مشایخی منتشر شد؛ خبری که برخلاف اخبار قبلی، این بار ...
فرهنگی و هنری ۲ ساعت پیش
فیلم «مطرب» ساخته مصطفی کیایی از آن دست آثاری است که در فرآیند تبلیغاتی تلاش بسیاری شد به عنوان یک فیلم مفرح و حتی کمدی معرفی شود اما از نشاندن یک لبخند بر لبان مخاطب هم ناکام می ماند.
فرهنگی و هنری ۱۰ ساعت پیش
به گزارش خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان ، فیلم سینمایی Triangle (به فارسی: مثلث) فیلمی در ژانر ترسناک است که نویسندگی و کارگردانی آن را کریستوفر اسمیت، کارگردان ناشناخته یا حداقل کمتر شناخته شده انگلیسی انجام داده است.
۰۱:۰۳
بین الملل ۱۳ ساعت پیش
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ درجمهوری فنلاند طی یک شبانه روز گذشته ۷۱ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا اعلام شده و چهار مورد مرگ در اثر این بیماری نیز ثبت شده است. کد ویدیو دانلود