نمایش اطلاعات سایت آفتاب
تعداد بازدید های کاربران
تعداد اخبار مورد پوشش
آخرین اخبار آفتاب صفحه  ۱ | ۱۷۶ نتیجه (۰٫۰۹۵ ثانیه)
سلامت و پزشکی ۵۴ دقیقه پیش
سلامت نیوز :هرچند شیوع کرونا در کشور بیشتر کسب و کارها را کساد کرده اما گویا بازار برخی از آزمایش ها رونق خاصی گرفته و روز به روز هم داغ تر می شود.به گزارش میزان، تست کرونا در بیمارستان های معین کرونا برای مردم به صورت رایگان انجام می شود، اما در این بین برخی از آزمایشگاهها ...
فرهنگی و هنری ۲ ساعت پیش
بالاخره اعلام شد که روزنامه ها می توانند از ۳۰ فروردین به صورت چاپی منتشر شوند. اما این تجربه دو هفته ای عدم چاپ کاغذی روزنامه ها می تواند ارزیابی جدی تری از وضعیت فعلی روزنامه ها به ما دهد.
اجتماعی ۱ روز پیش
مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب با اشاره به آمادگی شهر آفتاب برای ارایه امکانات به بیماران مبتلا به کرونا، گفت: در کشور تجهیزات کافی وجود دارد اما امکانات شهر آفتاب در هر شرایطی متعلق به همه مردم ایران است.
اجتماعی ۱ روز پیش
مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب با اشاره به آمادگی ارائه امکانات به بیماران کرونا، گفت: در کشور تجهیزات کافی وجود دارد، اما امکانات شهر آفتاب در هر شرایطی متعلق به همه مردم است.
سلامت و پزشکی ۴ ساعت پیش
گروه علمی: فیل ها بزرگترین پستانداران خشکی هستند. موجوداتی بسیار باهوش که بارها و بارها توانایی های ذهنی چشمگیر خود را نشان داده اند. دانشمندان طی سال ها تحقیق دریافتند که فیل ها قادر به تفکر پیچیده و احساس عمیق هستند.
عمومی ۷ ساعت پیش
نگار جواهریان با انتشار این عکس نوشت: زیباترین حرفت را بگو ‬شکنجه ی پنهانِ سکوتت را آشکاره کن‪‬و هراس مدار از آن که بگویند‪‬ترانه یی بیهوده می خوانید‪‬چرا که ترانه ی ما‪‬ترانه ی بیهودگی نیست‪‬چرا که عشق‪‬حرفی بیهوده نیست‪.‬حتا بگذار آفتاب نیز بر نیاید‪‬به خاطرِ فردای ما اگر‪ ...
سلامت و پزشکی ۲۵ روز پیش
با افزایش نگرانی ها درباره ی ویروس کرونا جدید، جست وجوهای اینترنتی به منظور یافتن روش هایی برای تقویت سیستم ایمنی افزایش یافته و ادعاهای زیادی نیز درباره ی خاصیت تقویت کنندگی برخی غذاها در شبکه های مجازی مطرح شده است.
اقتصادی ۱۸ ساعت پیش
قائم مقام وزیر صنعت، صادرات را بهترین راه تحقق شعار جهش تولید دانست و گفت: تکمیل زیرساختهای تجاری نیمه تمام و تقویت پایانه های صادراتی موجود، در دستور کار جدی این وزارتخانه دانست.
اقتصادی ۳ ساعت پیش
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت، صادرات را بهترین راه تحقق شعار جهش تولید دانست و گفت: تکمیل زیرساختهای تجاری نیمه تمام و تقویت پایانه های صادراتی موجود، در دستور کار جدی وزارت صنعت، معدن و تجارت قرار دارد.
تصویری ۲۶ روز پیش
خاک ریزها، از شور و شوق جوانی شان، رونق یافته بود و بازار اخلاص، از هر زمانی گرم تر می نمود. باید باور کرد که در یلدای بلند عشق، جوان هایمان یک شبه ره صدساله پیمودند. سربازان درون گهواره ها، در مکتب جماران، مشق عشق آموختند تا مصلحان عارفی باشند که معادلات پوچ دنیای تزویر را به سخره ...
اقتصادی ۲۲ ساعت پیش
- اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری ، مازندران یکی از استان های پربارش و پرآب کشور است. میانگین بارندگی سالانه در این استان از متوسط سالانه بالاتر بوده و ۲۰۰ روز از ۳۶۵ روز سال در این استان باران می بارد.
اجتماعی ۱ روز پیش
بیرجند- مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: بسته های اقلام بهداشتی بین ۱۸۰ نفر از کودکان کار و خیابان خراسان جنوبی و خانواده های مرکز حمایتی و آموزشی کودک و خانواده توزیع شده است.
اجتماعی ۵ روز پیش
شهردار تهران درباره واگذاری دو مجموعه "شهرآفتاب و شهروند" در ازای بدهی های شهرداری تهران گفت: این مصوبات باطل نشده؛ اما خیلی دوست نداریم این اتفاق بیافتد چون این دو مجموعه اصلی ترین دارایی های دُرشت شهرداری تهران هستند.
اقتصادی ۱ روز پیش
ویروس کرونا ظاهرا نتوانسته بازار مسکن پردیس را به طور کامل از پا درآورد؛ به طوریکه واسطه های ملکی بعد از ایام نوروز هم قیمت ها را ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان بالا برده اند.
اقتصادی ۱ روز پیش
گروه اقتصادی: ویروس کرونا ظاهرا نتوانسته بازار مسکن پردیس را به طور کامل از پا درآورد؛ به طوریکه واسطه های ملکی بعد از ایام نوروز هم قیمت ها را ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان بالا برده اند.

خبر با موفقیت در صفحه خبرهای من نشانه گذاری شد